Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi kormány szerint...

A jelenlegi kormány szerint békés tüntetőkre támadt a rendőrség 2006-ban? Oké, tegyük fel hogy elhiszem a dolgot, és akkor más szemszögből közelítem meg a dolgot.

Figyelt kérdés

Szóval számíthatok a jelenlegi kormány védelmére ha:

-Ebben a pillanatban fogom magam, és elindulok megdobálok pár rendőrt téglával,üveggel, stb.

-Elsétálok ahhoz a bizonyos székházhoz, betöröm az ajtaját, kifosztom az ott található automatákat, és büféket.

-Elmegyek a Deák Ferenc térre, elkötök egy tankot, és elkezdek randalírozni vele.

-Leszállok a tankról, majd unalmamban felgyújtok néhány rendőrautót, és személyautót, és betörök néhány kirakatot.

-Miután ezzel végeztem, a jelenlegi kormányhoz fordulok segítségért, hogy békésen tüntettem, és a rendőrség ok nélkül rám támadt.



2018. okt. 6. 09:57
1 2
 11/20 tgt ***** válasza:
58%
Részeg prolik randalíroztak, a Fidesz meg mártírt csinált belőlük.
2018. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

tgt, akkor te is köztük voltál?

többet vártam tőled, mint holmi személyeskedést...

2018. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 tgt ***** válasza:
69%
Visszanézhetők a videók arról, hogy mik történtek. Nem arról szólt a dolog, hogy békés polgárokat verték a rendőrök.
2018. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Még kérdezd meg 10×
2018. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ki lehet próbálni. Meg lehet keresni a többi szemtelenkedő, pofátlankodó, arcátlankodó, neveletlenkedő havert és ki lehet deríteni, hogy mi lesz.

Kár, hogy most nincs a Deák téren tank, sajnos egy se.

És mondjuk, erősen kétlem, hogy a mai kormány felbérelne alvilági alakokat, hogy 20 ezerért -vagy amennyi az ma lenne- autókat gyújtogassanak, pl.

2018. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

A parlamenti képviselő Révész Máriusz is részeg randalírozó volt, akit agyba főbe vertek a rendőrök? Agyam eldobom, hogy még ma is vannak, akik ilyen hülységeket írogatnak.


Ezért utál titeket még mindig a nép, és ezért nem kerültök vissza a hatalomba. Remélem, soha, és Magyaroszágon Japánhoz hasonló politikai rendszer alakul ki, ahol a centrista kormánypárt évtizedeken át fog kormányozni. Nektek meg egyetlen vigaszotok lesz, hogy hazudozhattok 2006-ról.

2018. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: Igen, tényleg van, akik ilyen hülyeségeket írogatnak, teljesen igazad van.
2018. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 tgt ***** válasza:
74%

Ha az a kérdés, hogy jogos volt-e a felháborodás az őszödi beszéd miatt, szerintem jogos volt. Jogos volt-e utcára menni? Jogos volt. Gyurcsány elképesztő dolgokat mondott. De autókat felgyújtani, rendőröket kővel dobálni, betörni a tv székházba… ilyet polgár nem csinál. Ilyet részeg proli csinál. Ha ma ellenzéki tüntetők ilyet tennének, szerinted mit csinálna a rendőrség? Hagyná, hadd csinálják? Hadd égjen az a kocsi? Hadd törjenek az üvegek? Hadd repüljenek a kövek? Szerintem nem. Szerintem rendet csinálna hamar. És igen, hibázott a rendőrség. Nem tudta kezelni a helyzetet. Nem tudta mit kell tenni, amikor a csürhe szétveri a várost. Nem volt még ilyenben része. De nehogy már emiatt ezekből a buta vandálokból mártírt csináljunk. Nehogy már hősök legyenek. Ezek csak részeg prolik voltak, akik élvezték, hogy rombolhatnak.

https://www.youtube.com/watch?v=FIDe2Y806b4

2018. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

18.

Kiderült, hogy fizették a gyújtogatókat, meg a többit. Hogy igazolják a következményeket. És fognak még dolgok kiderülni, az biztos.

2018. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mi jobboldaliak meg majd mindig felhozzuk, így 9 és fél év után is, hogy az MSZP-SZDSZ kormány nem volt hajlandó 2009-ben kiírni előrehozott választásokat, ami a köztársasági elnök szerint az egyetlen dolog lett volna, ami erős felhatalmazás egy új kormánynak as válságkezelésre.


Mindez baloldali forrásból.


[link]

2018. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!