Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi kormány szerint...

A jelenlegi kormány szerint békés tüntetőkre támadt a rendőrség 2006-ban? Oké, tegyük fel hogy elhiszem a dolgot, és akkor más szemszögből közelítem meg a dolgot.

Figyelt kérdés

Szóval számíthatok a jelenlegi kormány védelmére ha:

-Ebben a pillanatban fogom magam, és elindulok megdobálok pár rendőrt téglával,üveggel, stb.

-Elsétálok ahhoz a bizonyos székházhoz, betöröm az ajtaját, kifosztom az ott található automatákat, és büféket.

-Elmegyek a Deák Ferenc térre, elkötök egy tankot, és elkezdek randalírozni vele.

-Leszállok a tankról, majd unalmamban felgyújtok néhány rendőrautót, és személyautót, és betörök néhány kirakatot.

-Miután ezzel végeztem, a jelenlegi kormányhoz fordulok segítségért, hogy békésen tüntettem, és a rendőrség ok nélkül rám támadt.



2018. okt. 6. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem számíthatsz.


Csak épp az volt a baj, hogy 2006-ben békés járókelőknek és békés tüntetőknek lőtták ki a szemét, meg törték el az ujjait, nem randalírozóknak.

2018. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Na persze békés...

Nem unjátok még ezt?

2018. okt. 6. 10:03
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Úgy sejtem, hogy tudod a választ a kérdésedre.
2018. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Te nem unod a 12 évvel ezelőtt lejárt lemezeket feltenni?
2018. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ne gyertek azzal a palival akinek a szemét kilőtték, hogy békés tüntető volt dumával, mert reggeltől sötétedésig a balhézó tömeggel mozgott, ez több felvételen megfigyelhető.
2018. okt. 6. 10:07
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Csak szólok, hogy az MTV székház ostrománál egyáltalán nem támadt a Rendőrség, pont hogy a rendőröket kalapálták

Utána viszont már az volt javarészt.

2018. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
A gazdádnak, Ferinek meg semmi köze az egészhez mi? De elvakultak vagytok ti DK-sok.
2018. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2018. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

"pont hogy a rendőröket kalapálták"


Azok meg is érdemelték.

2018. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Valamit már akkor sem értettem: ha egyszer a rendőrség felszólít, hogy HAGYD EL A TERÜLETET akkor azt meg kell tenned! Nem számít, hogy te ezt jogosnak tartod-e! Később perelhetsz, de akkor azt kell tenned! A másik: rendőrként nem engedheted meg, hogy ha sorfalként mentek akkor valaki MÖGÉD kerüljön, szabadon. Szóval tiszteletem-becsületem az akkori rendőrségé. Szemkilövés... kit, mikor, hol? Elment amikor felszólították? Ló...t.
2018. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!