Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jobb lenne, ha...

Szerintetek is jobb lenne, ha 2022-től a Mi Hazánk Mozgalom lenne a kormánypárt, és Budaházy Edda lenne a miniszterelnöknő?

Figyelt kérdés

Neki vannak szerintem a legjobb eszméi az országban:


https://www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI



2018. okt. 7. 17:47
1 2
 1/18 Sulek Péter ***** válasza:
95%
remélem nem kerül rá sor :D
2018. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen és akkor végre fedeztetnénk az összes nőstinyt.
2018. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Milyen program? Ez a kisfilm csak arról szól hogy a fiatalok szüljenek halomra a semmire. Jó de hol vannak hozzá a feltételek, amúgy találhattak volna valami vállalhatóbb arcot is a videóhoz, ennek a depedt bulának a hangjától a hátamon feláll a szőr.
2018. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a Mi Hazánk Mozgalom vezetésével egy militarista katonaállam lehetne a megoldás minden problémára az országban.
2018. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem a Mi Hazánk Mozgalom vezetésével egy militarista katonaállam lehetne a megoldás minden problémára az országban."


Egyetértek.

2018. okt. 7. 18:35
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez a videó "jobb volt", mint valami jehovás füzet.
2018. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

"Budaházy Edda lenne a miniszterelnöknő"


Gondolom akinek nincs gyereke. Mer az okokról mi ....-nak beszélni mint EŰ, anyagiak, megfelelő pár...

Megkínozná, Dunába lőné, meg mehetne fel a villanyoszlopra.


Mint a Németeknél 45-ben "Gyáva voltam nem akartam Németországért harcolni." Villanyoszlop.


Nem szültem magyar gyermeket, ezért halál jár.

Az a nő egy Elmeháborodott örült !

2018. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

'"Szerintem a Mi Hazánk Mozgalom vezetésével egy militarista katonaállam lehetne a megoldás minden problémára az országban."



Egyetértek.'


Ez esetben Észak-Korea tárt karokkal vár benneteket.

2018. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Csak akkor, ha Dancsó Péter lesz a köztársasági elnök, és minden baromságot meg tud vétózni.


https://www.youtube.com/watch?v=GINojfS6f_c

2018. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Ennek a társaságnak ez az első értelmes gondolata hogy támogatják a családokat és a gyerekvállalást. A célközönség egy nacionalista réteg, nem kell ezen meglepődni hogy így szólal meg Budaházy Edda.


Kicsit elrugaszkodva ettől a konkrét ügytől a liberális emberek csodálkoznak hogy miért tűrik meg Orbánt a konzervatívok olyan nagy számban annak ellenére hogy Orbán már nem is polgári, nem is konzervatív, csak simán illiberális. Az a helyzet hogy pont ezért, mert a liberálisok mindent lefikáznak és kigúnyolnak ami egy konzervatív ember számára fontos. Nem tudom feltűnt-e hogy Hódmezővásárhelyen is a sok gyerekes és mélyen katolikus Márki-Zay Péter tudta csak leváltani a fityiszt, nem egy liberális.


(Hajrá, lehet lepontozni)

2018. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!