Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne alkalmas leváltani a...

Ki lenne alkalmas leváltani a Fideszt? Ha senki sem akkor meg mi a francnak kéne kormányt váltani?

Figyelt kérdés

2018. okt. 8. 21:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Számba véve a mostani ellenzéket ők saját magukat sem képesek egyben tartani, kormányozni, nem egy országot.
2018. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
0%
Mivel szovátettem egy kérdésben, hogy az USA elnöke 2005-ben miért volt hajlandó Gyurcsanyhoz látogatni, és letiltották, innentől kezdve mit vársz?
2018. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%
Jelenleg nincs alternatíva a FIdeszre. Ez nagyon jó, mivel a Fidesz kormányok ideje alatt fejlődött legtöbbet az ország.
2018. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
52%
#3 Ez pontosan így van. Hála nekik 5x annyit lehet keresni... kint Németországban.
2018. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
49%

Ki lenne alkalmas? Bármelyik párt, amelyik képes többséget szerezni egyedül, vagy koalícióban. Miért kell leváltani? Én fő problémának a közpénzek arcátlan eltulajdonítását látom, hogy nincsenek következmények, amennyiben fideszes az elkövető. Az oktatásra és egészségügyre nagyon keveset költenek, de minden évben van pénz pár új stadionra. A forint hónapok óta mélyponton. Külpolitikában és az EU-n belül is egyre inkább elszigetelődünk.

Látok okot bőven, hogy miért kéne és csak alig néhányat soroltam fel a sokból.

2018. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
32%

5# "Én fő problémának a közpénzek arcátlan eltulajdonítását látom, hogy nincsenek következmények, amennyiben fideszes az elkövető."


Te komolyan azt hiszed hogy ha nem a Fidesz lenne, akkor majd akik helyettük lesznek nulla korrupció mellett, nulla mutyival kormányoznak?? 😂😂😂

De édes.. 🤗

2018. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
49%

Oké, fordítsuk le, mit is mondott a kérdező. Tehát, ha egy étteremben felkínálnak egy nagy kondér szart, meg pár kisebbet, akkor nyúl a kanál után és maga elé húzza a legnagyobbat. Mert hát ni cs választék.

Tudod, én ilyenkor inkább nem eszem és a szakács fejéhez vágom az összes szaros kondért. Aztán szerzek kaját máshonnan.

2018. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

7# én máshogy látom. A Fidesz rohadtul nem a legnagyobb kondér szar, sőt nem kevés eredményt tettek le az asztalra, ha az ország főbb mutatóit nézzük.

Ezzel szemben pl a "kormányváltónak" behallucinált jobbik most esik szét darabokra, az LMP-vel az élen.

2018. okt. 9. 00:06
 9/35 anonim ***** válasza:
52%
A ellenzék vállalhatatlan. A kormány minősíthetetlen, tehát mennie kell. Volt már a történelem folyamán, megbízott felelős kormány, nem kell ide pártkormányzás feltétlen.
2018. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
65%

9.


"Volt már a történelem folyamán, megbízott felelős kormány"


Ezt részletezd már, ki és milyen alapon nevezne ki egy ilyen kormányt? Hogyan tudna kormányozni gyakorlatilag nulla támogatottsággal?

2018. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!