Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lehet tűrni a Facebook...

Meddig lehet tűrni a Facebook cenzúrát?

Figyelt kérdés

Megkérdeztük az embereket, hogy milyen Európát képzelnek el, milyen Európát szeretnének a jövőben. Az Orbán-féle Európát, ahol a gyermekeket és a családokat részesítik előnyben, vagy a Macron-féle Európát, ami az illegális bevándorlást erőlteti.


Mikor törölték oldalunkról a jól ismert "Tessék választani" c. képet, a nyilvánossághoz fordultunk. Ezért akarnak most bosszút állni.


[link]



2018. okt. 11. 20:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
Jajj Takács..ennyire biztos nem lehetsz hülye, mint amilyennek most mutatod magad. Ha igen, akkor sajnálatra méltó vagy. Orbánról miért nem olyan képet raktak be, ahol a szaúdi palikkal bulikázik mondjuk, ha egyszer itt nem az a cél, hogy olyan benyomást szerezzünk a képről mintha Jézus meg az Antikrisztus nagy harcát látnánk?
2018. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda problémák. :D Nem kell FB-t használni aztán kész. :D


Amúgy meg jól teszik, nem csak a politikai de minden hirdetést töröljenek nyugodtan.

2018. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
#6 és a jobbliberális véleményekkel mi van?
2018. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%

Pártállástól függetlenül:

A cikk elég sejtelmesen és elnagyoltan írja le a történteket.

Az fb-ről töröltek egy mémet az fb moderátorok (valószínűleg mert valakik jelentették a képet) és erre válaszul a 888 elkezdte csesztetni az fb-t.

Erre a csesztetésre válaszul az fb felszólította őket hogy ezt hagyják abba.

Egy hasonlattal: valaki itt elkezdi csesztetni a gyakorikérdéseket (a motivációja most mindegy) akkor itt is ugyanaz az eredmény. Kitiltás. De más oldalakon is ugyanezzel a gyakorlattal találkozol. Egy cég se szereti ha blamálják. Ez a része tehát egyáltalán nem politikai ügy (egyébként azt sem hinném hogy pont Soros pénze kellene a nála sokkal nagyobb fb-nek).

Az fb azt tenné a legjobban ha kitenné a politika szűrét teljesen.

2018. okt. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
4%

Én láttam a képeket, még mielőtt összekötötték volna őket. Szerintem kínálták magukat az összehasonlításra, komolyan!

A feketék röhögtek, nem ijesztőek voltak, az egyik a középső ujját mutatta közben. A Macron középen látszott, hogy élvezte a helyzetet, ahogy összeölelkeztek. Szinte másnap kiderült, hogy a másik feketének valami priusza is volt. Gratulálhatnak a francia biztonságiaknak.

Érdemes visszagondolni arra, amikor a Macron kiosztott egy tizenévest, amikor az letegezte; hogy majd akkor tegezze le, ha olyan végzettsége lesz, stb. Persze, az csak egy fehér gyerek volt.

A Macron pózol, az OVnak az arcát se látni, csak, hogy vigyázva öleli a friss kisunokáját.

A Macron, akit a bankosok tettek ismeretlenül a franciák nyakára, és OV, akit 2/3-dal választott meg a saját népe.

A szépfiú és az öregedő államférfi. Az egyik az erőtől duzzadó férfiakat ölelgeti, a másik a gyengébb nem is lehetne újszülöttet.


Néhány nap eltéréssel nem is lehetett volna két erősebb ellentétet mutató képet találni. Ugyanarra a témára.

2018. okt. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

"Az fb azt tenné a legjobban ha kitenné a politika szűrét teljesen."


Aztán becsukná a boltot, legalábbis Magyarországon.


Keress rá, hogy hány politikai csoportot találsz!

2018. okt. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon helyes. Amelyik cikk még érvelni se tud....


[link]

2018. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
94%
Takács: "hallgatok tv-t nézek rádiót" <- mindent értek
2018. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%

Bocs Takács, hogy most még én is rúgok egyet beléd- bár gyanítom nem is olvasod el- de én még nagyon emlékszem arra mikor olyanokat írtál, hogy "az ellenzéki pártoknak nem is volt programja migránssimogatáson kívül" meg magadból kikelve hisztériáztál mikor az LMP többkulcsos adóra vonatkozó választási igérete kapcsán én levezettem, hogy ez miért volna jobb kis keresetűeknek stb. Legalább ne hazudd azt, hogy tájékozott vagy, mikor nem vagy. Más kérdésekben is olyan butaságokat írsz legyen az sertésinfluenza, csernobili baleset, autóbuszok ablakának mérete stb, néha én szégyellem magamat helyetted.

És elvileg Takács mérnök meg pedagógus, -vagyis ezt mondja magáról- hát van az a mondás, hogy aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja.

Bár lehet minden tanári karban van egy szerencsétlen, akin a kollégái meg a diákjai is csak nevetnek, némelyik ezek közül éppen a neten éli a frusztrációját, és ugye már kezd is összeállni a kép...

2018. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
17%

#28

Aha.

Úgy csinálsz mintha tőlem idéznél: "Takács: "hallgatok tv-t nézek rádiót" <- mindent értek"

miközben ezt írtam le: "Nézek tévéket, hallgatok rádiókat és olvasok híroldalakat, egyéb hírforrásokat."

Lazán behazudsz valamit - gondolom ahogy szoktad.

Csak azt az apróságot felejtitek el mindig, hogy az a fránya internet, az bizony ott van és visszakereshető.

Bukta volt haver, nagy-nagy bukta. Erre mondta volna a főnököd régebben: elqurtad, nem kicsit, nagyon!

2018. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!