Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon generációk...

Magyarországon generációk közti hidegháború dúl?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy van egy törés az idősebbek és a fiatalok között. Az idősebbek a Kádár-korszakot próbálják visszahozni, a fiatalok pedig a nyugati világra vágynak, de inkább az előbbiek állnak nyerésre, az utóbbiak pedig sorra adják fel a pozícióikat.

Ki hogy látja ezt?



2018. okt. 14. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kész röhej, hogy szerencsétlen Kádár már lassan 50 éve halott, de még azt is rajta verik le, amit a mai kormányok vágtak tönkre

arról nem is beszélve, hogy Kádár idején legalább élhető, fejlődőképes ország voltunk, nem egy EU-gyarmat szétvert gazdasággal és majdnem 5 millió földönfutó nincstelennel


lehet engem is lepontozni a sok Fidióta-nyalókának meg a többi agyamosott butabirkának, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az idősebbek nem véletlen próbálják visszahozni a Kádár-korszakot: ennél a fosnál ami most van, fényévekkel jobb és élhetőbb volt

a fiatalok meg egyszerűen naivak és ostobák, ugyanazt hiszik, amit az átlagember 1989-ben: hogy Ámerikában kapitalizmus van oszt mekkora má' a jólét, legyen itt is kapitalizmus, oszt akkor itt is mehet majd a habzsidőzsi

ehhez képest már 30 éve kapitalizmus van nálunk, és nemhogy javult volna, de rengeteget romlott az életszínvonal

de ezt fölöslegesen magyarázzuk a hülye idióta embernek, az csak addig jut el, hogy kapitalizmus = sok pénz, kb. mintha egy vaknak magyaráznánk, mi az a kék...

jújújújú! most engem is le fog pontozni a sok debil mélyhülye, mert szétvertem a rózsaszín vattacukor álomvilágukat, és a csúnya-búnya rögvalóság kemény talajára pottyantak, megütötték magukat, brühühühühü :'(((((((((((

2021. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!