Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért áll nagyobb sor ételoszt...

Miért áll nagyobb sor ételosztáskor most, mint a Gyurcsány/Bajnai/Meggyesi kormányok és a világválság idején?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy valamit nagyon rosszul csinál az Orbán kormány? Csak a szokásos propagandával hiteti el, hogy jobbak az eredmények?

2018. okt. 15. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

valami forrás is van amivel ezt alá tudod támasztani?

mondjuk lehet az is, hogy a Gyurcsány/Bajnai/Meggyesi kormányok és a világválság idején nem osztottak ételt, így nem volt miért sorba állni.

2018. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Finomabb ételt osztanak.
2018. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Mert "jobban élünk" úgymond. Persze a kormánypártiak szokás szerint nem fogják elismerni, helyette ujjal mutogatnak majd, hogy a Kurcsány a hibás, a Libajnai a hibás, a "zemútnyócév" a hibás, a Soros a hibás, az Érmelléki Kuglófember a hibás, az EU a hibás, de még maga a Jóisten is.
2018. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Te lemérted a sorokat?
2018. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Google a barátod, maguk az ételosztók számolnak be róla évről évre, szemezgess belőlük magadnak:

ű [link]


Ez az utóbbi volt, döbbenetes sor, sosem láttam ilyeneket régen, szóval sima szemmértékkel is megállapíthatja bárki aki látta 2010 előtt is az ilyen ételosztást:

[link]

2018. okt. 15. 17:09
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Tehát nem mérted le, sejtettem.
2018. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

[link]


lehet Fecó is ott járt? :O


amúgy ahol valamit ingyen osztanak, ott bőven lesz olyan is akinek semmi szüksége nem lenne rá de mégis me' ingyé' van.

én is láttam nem egy ilyen ételosztást, csomó ember éthordóval állt a sorokban, normálisan felöltözve pont nem úgy tűnt mint aki annyira éhezne.

ez pont ugyan olyan statisztika mint mikor a 2014-es választások előtt az ellenzék bedobta azt a gumicsontot, hogy 500.000 gyerek éhezik Magyarországon.

ugyanis ennyi gyereknek járt ingyen az étkeztetés, jó mi?

minden magyar állampolgárságú gyerek alapból jogosult az ingyen étkeztetésre, mégis valahogy sikerült a baloldalnak összehozni hogy aki jogosult=éhezik :D

2018. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Mert több a csöves büfészakot végzett lipsi. Hát igen, mostanság nem sok babér terem nektek...
2018. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon rosszul!

Nem szégyenlem, én is sorban álló lettem egy ideje, és csak szaporodunk. Két éve még repeta is maradt, most jó ha elég a kaja! Én is kisgyerekes vagyok, és vagyunk még egypáran! Pécsen az ételosztást a látható helyen betiltották azzal az indokkal hogy rontjuk a városképet!

Volt humorérzékük, egy híd alatt jelölték ki a helyet!

2018. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

#9 vagyok:

Egyébként a civil szervezet neve: Heti betevő.

2018. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!