Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért áll nagyobb sor ételoszt...

Miért áll nagyobb sor ételosztáskor most, mint a Gyurcsány/Bajnai/Meggyesi kormányok és a világválság idején?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy valamit nagyon rosszul csinál az Orbán kormány? Csak a szokásos propagandával hiteti el, hogy jobbak az eredmények?

2018. okt. 15. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

"Nem szégyenlem, én is sorban álló lettem egy ideje, és csak szaporodunk."


Netre (és talán cigire?) van pénz, de kajára nincs. No comment...

2018. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha ezt megkérded és találgatsz, nincs esély az elmagyarázásra. Ezért csak annyit: ez is a függőség egy formája.
2018. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
2 ismerős jár ingyenkonyhára. Az egyik egy lusta, aki bár nyugodtan dolgozhatna, de inkább él úgy, hogy minden, ami ingyen. A barátnőjénél lakik szép házban, van több milliós megtakarítása. A másik egy volt nyugdíjas alkalmazottunk, aki mindenkit meglopott, a saját pasiját is, nekünk a napi bevételünket vitte el. Egyik sem szorulna rá, csak egy utolsó, senkiházik.
2018. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Jobb a menü.
2018. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

"valami forrás is van amivel ezt alá tudod támasztani?"

Menj ki és nézd meg!

2018. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Idén karácsonykor is ugyanez a tendencia:

[link]

2018. dec. 25. 20:23
 17/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan, te beállnál így a sorba?


[link]

2018. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem esett le?

Soros béreli fel az embereket, hogy sorba álljanak, így támadják a kormányt. Ez felháborító! Oszd meg, hogy az ismerőseid is tudják!

2018. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a kormánybirkák a világ minden kincséért se ismernék el az okát: mert szegényebb az ország, több a földönfutó, és minderről az imádott kormány tehet

fidesznyikektől ne várj önkritikát, beismerést meg főleg ne - saját maguknak se ismerik be, mert az ugye derogál...


"valami forrás is van amivel ezt alá tudod támasztani?"


több alkalommal is volt már linkelve más kérdéseknél, de egyszer nem fogadtátok el hitelesnek, mert a nagy gonosz Soros pénzeli azokat a híroldalakat állítólag...

biztos engem is a nagy gonosz Soros pénzel ugye


"Tehát nem mérted le, sejtettem."


te se mérted le, kisapám, úgyhogy nem tudom, mit hőzöngsz itt ok nélkül

kaptad a mínuszt


"amúgy ahol valamit ingyen osztanak, ott bőven lesz olyan is akinek semmi szüksége nem lenne rá de mégis me' ingyé' van."


igen, nyilván csak úgy felállnak és kisétálnak a melóhelyről, átcucukáznak az egész városon, csak mert a Moszkva-téren ingyenebédet osztanak...


"én is láttam nem egy ilyen ételosztást, csomó ember éthordóval állt a sorokban, normálisan felöltözve pont nem úgy tűnt mint aki annyira éhezne."


ha nem éheznének, nem szorulnának rá, hogy félnapokat álljanak sorba ételhordóval...

az, hogy nem rongyokat visel, semmit nem bizonyít; lehet hogy a kaján spórol a ruhákra


"a 2014-es választások előtt az ellenzék bedobta azt a gumicsontot, hogy 500.000 gyerek éhezik Magyarországon."


tekintve hogy 4,6 millió nincstelen él az országban, az 500 ezer gyerek még nagyon enyhe és óvatos becslés volt


"minden magyar állampolgárságú gyerek alapból jogosult az ingyen étkeztetésre, mégis valahogy sikerült a baloldalnak összehozni hogy aki jogosult=éhezik"


te figyukaaa,az hogy valaki "jogosult", és hogy az önkormányzatnak futja-e rá, az két külön dolog

attól, hogy valaki jogosult az ingyen kajára, nem jelenti azt, hogy bemehet a legelső McDonaldsba ingyen zabálni


"Mert több a csöves büfészakot végzett lipsi. Hát igen, mostanság nem sok babér terem nektek..."


aha, tehát aki nem mérnök meg programátor, az dögöljön meg...értem

hát kisapám, ha majd nem lesz pék, aki kenyeret süssön, akkor járjon a pofád

a mínuszt helyből kaptad, fideszbirka


"Netre (és talán cigire?) van pénz, de kajára nincs."


mond neked valamit az, hogy ingyen wi-fi?

2019. szept. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!