Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabad-e egy liberális nőt...

Szabad-e egy liberális nőt katonai információk közelébe engedni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy amit ez a nő (Demeter Márta) tett az túl megy a józan ész határán. Minden tiszteletem a hölgyeké de a katonáskodást hagyják meg a férfiaknak, úgy ahogy több ezer éve történik. Bizalmas katonai információkat nem hozunk nyilvánosságra. Nincs olyan indok ami miatt ezt bármikor így megtehetné. Lehet azt mondani, hogy ez csak egy utas neve volt egy katonai gépen. De aki így gondolja súlyosan téved.

Nem vagyok fidesz hívő, de most azt mondom, hogy azokat a politikusokat akik Demeterhez hasonlóan gondolkodnak azonnal el kell távolítani a katonai és nemzetbiztonsági információk közeléből. Mi lesz ha holnap olyan információt tesz közzé amely egy magyar nemzetbiztonsági dolgozó életét veszélyezteti.


2018. okt. 17. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Na pont ezért kellene pszichológiai alkalmassági tesztet végezni a politikusokon mielőtt betöltenek egy bizonyos posztot hogy ilyenek ne fordulhassanak elő
2018. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

"Demeter Márta az LMP-s politikus politikai indíttatásból adatokat hozott nyilvánosságra egy ciprusi ENSZ-misszióról, amelyek érzékeny NATO-titkok. Demeter Márta összekeverte a miniszterelnök lányát egy ugyanilyen nevű kétéves kislánnyal, aki egy szolgálatot teljesítő magyar katona lánya.”


ilyenért az USA-ban már a hadbíróság előtt felelne, keményebb országokban meg ítélet nélkül azonnal vitték volna egy munkatáborba.

ja és nálunk van diktatúra igaz?

2018. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%

Inkább azt lenne jó tudni, hogy hogyan került az információ ki a katonaságtól.

És az LMP-vel nem ez az első kockázatos tevékenység.

2018. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

"Inkább azt lenne jó tudni, hogy hogyan került az információ ki a katonaságtól."


Nem vagyok benne 100%-ig biztos de azt hiszem hogy Demeter Márta a nemzetbiztonsági bizottság tagja.


Mellesleg ez nem katonai titok de az hogy a katonák , diplomaták stb. családtagjai szoknak kijárni az adott helyekre az bizalmasan van kezelve és nem is véletlenül mert bizony voltak már olyan esetek hogy azokat használták fel megvesztegetésekre stb.

Az amerikaiak tudnának erről mesélni, a legutóbbi ilyen ügy 2012-ben Bengáziban az amerikai nagykövet halálával végződött, az is ilyen látszólag mihaszna kiszivárogtatásnak volt köszönhető

2018. okt. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Értem.

Akkor sem stimmel. A nemzetbiztonsági akármi minden egyes tagja jogosult a hadsereg személymozgósításába belenézni? Részletekben?

És ha igen, akkor nem kellett titoktartási esküt tennie?

Mehetnénk még tovább is, biztos vagyok benne.

Attól függetlenül, hogy EZ a konkrét információ -nak vélt tévedés- hamis volt, a hasonló esetek veszélye óriási kockázat, szerintem.

Mindenesetre a névrokon szakmai pályáját lenullázta.


Ki világította át ezt az LMP-s -volt MSZPs- nőt? Vállalja érte a felelősséget, remélem.

2018. okt. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Teljes mértékben.
2018. okt. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Legalább annyi van benne, hogy vállalta, hogy ő hozta nyilvánosságra. Mások ilyet névtelenül tesznek. Persze elítélendő.
2018. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 tgt ***** válasza:
18%

Szabad-e egy liberális nőt katonai információk közelébe engedni? Természetesen igen. Ahogy egy konzervatívot, vagy szociáldemokratát is.

Egyébként Demeter Márta a rendvédelmi bizottság alelnöke, és nem a nemzetbiztonságié.

2018. okt. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

" Demeter Márta összekeverte a miniszterelnök lányát egy ugyanilyen nevű kétéves kislánnyal, aki egy szolgálatot teljesítő magyar katona lánya."

Jah persze. Meg szupertitkos akciók keretében két éveseket röptetnek magángéppel ciprusra meg vissza. :DDD

2018. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tgt ***** válasza:
53%

Kérdező: „Minden tiszteletem a hölgyeké de a katonáskodást hagyják meg a férfiaknak, úgy ahogy több ezer éve történik.”

Ezt nem mindenki gondolja így. Éppen most neveztek ki egy nőt az amerikai hadsereg legnagyobb parancsnokságának vezetőjévé.

[link]

2018. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!