Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér eszméletlen kifakadásáról a magyar szolga/jobbágylelkűségről és a feudalizmusról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=PXUh1TWFbGk


A végén eléggé bedurvul és elmondja, hogy ezeket nem Orbán, nem Brüsszel, nem az EU és nem is Soros tartja jobbágy sorban, hanem ők maguk. A jobbágyok formálták a saját képükre az országot és a jobbágynak király és földesúr kell, amit meg is kaptak Orbán és haverjai személyében.

Valóban, a magyar nép egy mindig is gyarmati sorsú, jobbágy sorsú Habsburg vagy más idegen uralom alatt élő szolganemzet volt. Valahogy ez a mentalitás még mindig benne van a magyarokban, ez a szolgalelkűség, a jobbágyságérzet és az ehhez való ragaszkodás. Egyetértetek Puzsér Róberttel, fővárosi főpolgármester jelölttel? Csodálkozik valaki, hogy itt tartunk gazdaságilag, hogy jobban vetekszünk Indiával mint Nyugattal? Ilyen lakossággal mégis mit várunk?



2018. okt. 18. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, de ha Puzsér a népet csepüli, abból nem sok szavazatra tesz szert.


És ő kicsoda? Az nem egy nagy képesség, hogy mindenkit elküldök a francba és ordítozom, hogy minden szar.


Rakott már keresztbe két szalmaszálat ez a megmondóember?

2018. okt. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Te jóságos Isten! Ez mennyit kap ezért?

Amit itt csinál, az a "projekció", azaz kivetítés tipikus esete!

Az EU berendezkedése, és Orbanisztán berendezkedése között egyenes párhuzamot von?

Azonos motívációt feltételez?

A Sargentini jelentésnek semmi jelentősége és következménye sem lesz?


EDDIG HALLGATTAM, ITT "KILŐTTEM"!


Kérdezze meg a kormányt, hogy van -e következménye?

Idi'ta, s'ggfej.

2018. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
ez a buzsér nem valami szar éneklős műsorban volt? ott is csak pofázott, meg másokat kritizált, ez egy patkány
2018. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

#2 vagyok:


Ez a majom nagyon szeretne "Csernus" lenni, de ahhoz egyszerűen ostoba. És a legborzasztóbb benne, hogy nem szól neki senki! :)

2018. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
jah szóval kritizálta az éneklőket én csak abban a műsorban láttam, de én ezt nem hallottam énekelni. kb az a szint hogy mindenkinek el tudja magyarázni hogy mekkora szar amit csinál, de ő meg nem csinál semmit csak megmagyarázza hogy miért szar az amit csinálsz
2018. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Magyarország legnagyobb szégyene nem a magyar átlagember, hanem Puzsér maga. Legalábbis az, ahogy ő önjelölte magát főpolgármesternek, hogy ezt bárki is komolyan veszi, hogy belőle az lesz.
2018. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Neki csak egy célja van: megosztó személyiség szeretne lenni, és ahogy elnézem, össze is jön neki. Van aki isteníti, és vannak, akik csak egy idegbeteg megmondóembert látnak benne. Személy szerint nem bánnám, ha leülne a fenekére és csendben maradna - végleg.

Pont tegnap írtam ki kérdést Puzsérral kapcsolatban és már nem először. A válaszokból is tükröződik, amit az első mondatomban leírtam.

2018. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

az a baj, hogy most is róla beszélünk.

szóval ismét elérte a célját.

mióta megszűnt a hír tévés platformja ahol kiélhette magát, most eszeveszett módon próbál a középpontban lenni.

elhiszem biztos szar lehet neki, ez olyan mikor valakit sztárolnak éveken át aztán az egyik pillanatról a másikra elfelejtik.

olyankor jönnek a kétségbeesett vergődések, amivel magára vonja a figyelmet.

2018. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem néztem végig most a videót de amit te leírtál azzal nem értek egyet. Szerintem hülyeség amikor így leszolgázzák a magyar népet és mondják, hogy nekik vezető kell. Legalábbis a társadalom nagy része nem ilyen szerintem.
2018. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Tudod te mit csinál egy végletekig exhibicionista ember? Nézz Puzsért.
2018. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!