Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Lázár János betiltaná a dohányzást?

Figyelt kérdés
A 2020. január elseje után születetteknek tilos lenne dohányozni.

2018. okt. 18. 12:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Engem az alkoholizmus és a dohányzás is zavar, de el kell viselni.
2018. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
83%

De, hogy őszinte legyek, nem hiszek a tiltásokban. Én, ha dohányoznék, magasról leszarnám, hogy tiltják, attól még szívnám, ahogy belefér.


Inkább tudatosítani kell, hogy fasság az arcunkba beleszívni a füstöt. Egy háziasszony, ha odaégeti a rántást, kinyitja az ablakot és szellőztet. Te meg beszívod a füstöt. Mindenki befut egy pályát. 16 évesen dicsekszel: hú, haver, képzeld hány sört/felest megittam! Baromi jó volt! 40+ évesen? Képzeld haver! Egész hétvégén nem ittam! És tök jól vagyok.

2018. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez igaz, de ha az lenne, egy: senkisem tartaná be. Kettő: én nem dohányzom, soha nem is szívtam, de ennek ellenére azt mondom, ha valakinek kell, akkor szívja, csak ne a közelemben. Attól nem leszek boldogabb ember, hogy a másiknak szr, hogy nem dohányozhat.
2018. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"...hogy fasság az arcunkba beleszívni a füstöt...."


És az nem fass$ág, hogy a kamionoddal és az autóddal füstölsz mások orra alá?

2018. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem értitek szerintem, a tilos nem csak azt jelenti, hogy nem vehetsz, hanem hogy megbüntetnek ha dohányzol, épp ahogy drogozásért is.


A másik meg, hogy az alkohollal nincs értelme összehasonlítani, mert aki iszik az csak a saját egészséget károsítja (nyilván részegen árthat másoknak, de az nem következik az ivásból törvényszerűen), míg a dohányosok mértéktől függetlenül károsítják a környezetekben lévők egészségét, különösen a gyerekekét és azokét akik eleve betegek, de az amúgy egészséges felnőtteket is fogékonyabbá teszik a légúti fertőzésekre és növelik az esélyüket, hogy rákot kapnak, vagy egyéb tüdőproblémájuk lesz.

2018. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
83%

34.


"És az nem fass$ág, hogy a kamionoddal és az autóddal füstölsz mások orra alá"


Franc tudja...Míg szekérrel elvinnél mondjuk nettó 25 tonna rakományt mondjuk Olaszországból Hollandiába, a jószágok is teleszarnák az utat, számolhatnád. Meg menne egy hétig csak oda.


Amúgy az enyém euro 6 kocsi, ebből nem jön füst. 28 - 29 litert eszik százon, úgy, hogy 25 tonna van benne szinte mindig.

2018. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Na de van Lézerjani felvetésének olyan része ami azonnal hatályba léphetne. Például a társasházak megtilthatnák a lakások erkélyén cigizést. Na az mekkora lenne.
2018. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ja meg az autóban cigizés tiltása is azonnal realizálódhatna.
2018. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
49%
Én a lopást tiltanám be inkább. Hasznosabb volna...
2018. okt. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hozott akkora sikert a 900%-os megadóztatás és a trafik biznic, mert a fél lakosság, főleg vidéken megtermeli magának, a másik fele meg a "nemzetközi dohányboltból" szerzi be....
2018. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!