Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy ma...

Csak én érzem azt, hogy ma Magyarországon sokan örülnének egy államosított gazdaságnak?

Figyelt kérdés
Hiszen ami állami, az Nemzeti, tehát az a jó.

2018. okt. 18. 14:59
 1/7 anonim válasza:

Gondolom a kérdést viccnek szántad.

Ha komoly, akkor a válaszom: ami állami, az Nemzeti, tehát abból jó sokat lehet lopni.

2018. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedsz.
2018. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Nem, egy csomó ilyennel találkoztam már.

"A Kádár-rendszerbe jaó vót, mer akkó még Magyar tulajdonba vaót minden!" és ehhez hasonlók.

Ne mondjátok, hogy nem ismeritek.

2018. okt. 18. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb ha külföldre lopják ki. Mert akkor legalább... legalább... legal... a magyarok szarok


Köszi Balos József vótam a panelbó

2018. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Igen, pont az ilyenekre gondolok.

2018. okt. 18. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen érzelem. Ez egy gondolat. Ha már Magyarkodni akarsz, beszélj magyarul.
2018. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A Kádár-rendszerbe jaó vót, mer akkó még Magyar tulajdonba vaót minden!"


Jó volt de Antal úr elkótyavetyélte a népvagyont "privatizácijó" néven, és azért vagy egy igénytelen szerencsétlenség. Volt olyan cég aminek a vételára benne volt a kasszába, és hazai vállalkozó nem vehette meg, mert csak. Ajánlom a "háború a nemzet ellen" c filmet.

2018. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!