Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon egyszer elérünk arra a...

Vajon egyszer elérünk arra a pontra, hogy azok is börtönbe kerülhetnek, akiknek nincs 2 gyermekük ebben a fenenagy családcentrikus országban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
mesélj, mi a baj?
2018. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak a szokásos, magyarországra születtem és most ihatom a levét :/
2018. okt. 18. 21:43
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
De most nem mentél el külföldre végül? :O
2018. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Az ember 3 dolgot nem választhat meg:

Hova születik. Hogy néz ki. Orosz elnököt.


Keress rá Ratkó Anna nevére. Olvass egy kicsit és tanulj a történelemből, mert ismétli önmagát.

2018. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Születhettél volna Szomáliában lányként. Na akkor minden álmod az lett volna, hogy bárcsak Magyarországra születtél volna, mert ott nem vágják ki a kislányok csiklóját.
2018. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Sőt, születhettem volna mondjuk Svájcba, ahol annyi lett volna az uzsonnapénzem, mint itt egy ember havi keresete.


Miért mindig annak örülünk, hogy nem a legnagyobb lepratelepben vagyunk?

2018. okt. 18. 21:48
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Már így is elég nagy a megtorlás, csak gazdaságilag. Én is az egyébként Sargentini-jelentésben is említett gazdasági jogaim megsértése miatt emigrálok ki Nyugat-Európába. Csak majd kíváncsi leszek, ha mindenkinek 2+ gyereke lesz aki itt marad, akkor ki fogja eltartani a 2+ gyerekes családokat? Ki fogja fizetni nekik a CSOK-os lakásokat, a kedvezményes hitelt, az adókedvezményeket, a családi kedvezményes étkezést, tankönyveket meg mindent?

Csúnya vége lesz ennek, de én ehhez nem asszisztálok tovább. Kint amúgy is 3-szer annyi a fizu mint Budapesten, az árak meg már ugyanott vannak majdnem.

2018. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, kérlek ne írj marhaságokat.. nem csak 3-szor annyi a fizetés, mint Budapesten. :)


És szegény vidékről nem is beszélve. Aki az ország keleti felén él, az épp annyit keres, hogy éhenhalni elég.

2018. okt. 18. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Tudod mit szoktam a gyerekeimnek mondani, amikor óvodáskorukban ugyanígy nyavalyogtak?

Van két kezed, két lábad. Tudsz járni, mozogni, hallasz, látsz, beszélsz és van agyad is. Semmi másra nincsen szükséged ahhoz, hogy már boldog légy, mert sok embernek ez sincsen meg - ők még sem siránkoznak.


Ami még neked szól mellé: Tegyél azért hogy jobb legyen az életed! TE és nem más, mert ez a TE életed, nem másé. Miért nézed le saját magadat, miért tartod magadat ennyire semminek, hogy másoktól várod el azt, hogy jó legyen az életed?

2018. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Miféle lelki sérülések kellenek vajon egy ilyen kérdés kiirásához?
2018. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!