Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hollandok meg tudnak menteni...

A hollandok meg tudnak menteni valahogy bennünket, hogy ez a tolvaj társaság mindent ellopjon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 23:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Ja, jönnek a hollandok és utána rögtön 1.2 milliát fogunk keresni? Az jó.
2018. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
47%

12.


Levezeted nekünk, hogyan teszik majd? Tízperces szatirikus műsorokkal?


Mulatságos vagy.

2018. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
Ja, amúgy asszonnyal együtt keresünk annyit mint te, a magyar viszonyok között. Úgyhogy nagyon ne ess hasra magadtól.
2018. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Levezetem ha gondolod. Nettó befizetőként a holland adófizetőknek túlzottan nem tetszik, hogy a törpe migrációzik miközben gusztustalanul mélyszegénységben sanyargatja a népet. Annyit elérhetnek, hogy sanyargassa önerőből mert kuss lesz az uniós pénzekhez.

Én nem tudom mennyire vagy hülye, de egy átlag mozdonyvezető 200 óra melóval otthon is kap 900-1millit.

Nagyon durva, hogy szlovákiába kényszerültél 400 ezerért.

2018. okt. 20. 01:12
 15/26 A kérdező kommentje:
Ja hogy azt nem tudnád megtanulni, hogy kell megállni egy 3000 tonnás vonattal ahol szeretnél. Értem...nehéz is.
2018. okt. 20. 01:19
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

15.


Teljes hónapra 900 - at kapnék én is, sőt. Csak épp havi 10 napot otthon vagyok és nem csinálok semmit. Így 600 nettó.


Amúgy lehetnék mozdonyvezető, tekintve, hogy vasútgépész technikus vagyok. Vannak is kapcsolataim a vasútnál.


Amúgy kapom a holland meló ajánlatokat, 3 - 4000 eurós melók. Most voltam ott hétfőn, kedden, semmibe nem kerülne benézni egy céghez. A nyelvet kb. írásban értem, kicsit a beszédre kéne erősíteni. Mondom, nem olyan nagy dolog, fél Kelet Európa már ott van. Mennyit fizetsz albérletért? 800 eurót? Hja, én kiadok albit Pesten.


Na de menjünk tovább. Elvágják a pénzt, S aztán? Ki fog Orbán helyére ülni, amely a hollandusoknak is megfelel? Új választás lesz? És ha megint a Fidesz nyer? Vagy ne is induljon?

2018. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

16.


Lúzer. Tanult szakmám.

2018. okt. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%
A hollandok minek mentenék meg a magyarokat? Mi közük hozzá? Mindenki mentse meg saját magát. A demokrácia és a korrupciómentesség amúgy is erről szól, hogy ha egy népnek nincs rá igénye, akkor azt külsőleg nem igazán lehet ráerőltetni.
2018. okt. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, olyan beszűkült vagy, hogy értelmetlen bármit mondani neked. Gondolom hiszed, hogy okos vagy.
2018. okt. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%

"A hollandok meg tudnak menteni valahogy bennünket, hogy ez a tolvaj társaság mindent ellopjon?"

Tudsz valamit, netán a hollandoknak végre van valami olyan bizonyítékuk a gyurcsány-mszp-szdsz csapat ellen, amivel elítélhetik őket a lopásaikért?

A 4-es metró ügyében is az OLAF-tól várható talán ütős bizonyíték, pedig egyértelmű mennyit lopott ez a tolvaj társaság, a sukorói ügyben sem sikerült elítélni őket. Bár a csillebérci üdülőt vissza lehetett tőlük perelni, de az csak töredéke az általuk ellopott korábbi állami, majd mszp vagyonnak. Nem sikerült a fillérekért kiárusított cégeket sem visszaszerezni, keményen fizetni kellett a közműcégekért is és az eladott MOL részvényekért is újra. Sajnos az általuk eladott MALÉV már menthetetlen volt, annak is sikeresen ellopták az árát. A Tocsik perben a bíróság hiába mondta ki, hogy 1996-ban az mszp-s önkormányzat által neki sikerdíjként irreálisan nagy volt 800 millió forint és abból "csak" 80 milliót tarthat meg, a többit már nem tudták tőle visszaszerezni a 2008-as ítélet után, azt bizony az mszp-sek ellopták. 800 millió, miközben akkor a minimálbér nem volt 15000 forint. Az ügyvéd munkadíja pár havi munkáértés néhány szerződésért 53 ezer havi, azaz 4450 évi minimálbér volt!

Szóval reménykedni mindig lehet, hátha a hollandok tudnak valamit, de van egyszerűbb módja, mint hinni még ebben: ne szavazz rájuk soha többet és akkor TE akadályozod meg, hogy ez a tolvaj társaság mindent ellopjon - mert most megint lenne mit, ahogyan 2002-ben is volt és azután újra elloptak mindent amit lehetett.

2018. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!