Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szereted Magyarországot,...

Miért szereted Magyarországot, mint a hazádat?

Figyelt kérdés

A testvér kérdése ennek a https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__956.. - Itt a gyűlölet van fókuszban.


Engem jobban érdekel, hogy miért szeretik az emberek a hazájukat! Mit tett a haza, amiért kiérdemli a szeretetet?


Tegnap feltettem a kérdést és törölték.

Leginkább azért, mert két troll végig káromkodta és rasszista megjegyzésekkel méltatta a kérdést. Nem értek egyet a hatalom ilyen fajta megnyilvánulásával: a kollektív büntetéssel.


Még privátban is kaptam támadást azért, mert fel merek tenni egy ilyen kérdést. Nekik külön köszönöm, hogy bizonyították, a hazaszeretet magyaroknál gyűlölettel párosul.


Remélem van olyan válaszadó, aki gyűlölet mentesen tud a magyar hazaszeretetről beszélni. Egy ilyen volt tegnap. Neki valóban tisztelet jár!



2018. okt. 21. 12:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
17%
Mert ez a hazám.
2018. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
37%
Egy dolog van, ami most így hirtelen eszembe jut, az pedig a magyar ételek. <3
2018. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Molyember ***** válasza:
71%
Miért szereti valaki a gyerekét? Mert ügyes, okos? És ha ügyetlen és buta, akkor nem szereti? Azért szeressem a hazámat, mert abból hasznom van? Nem, én azért szeretem, mert az enyém.
2018. okt. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
16%

"Mit tett a haza, amiért kiérdemli a szeretetet"


Milyen hülyeség ez? Mit tud tenni egy haza?


Tudom, nagyobb rangja van valaminek, ha külföldi ember mondta, és külföldiül, tehát valahogy így szólt:


"ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country"

2018. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Molyember ***** válasza:
91%
A kettesnek is igazsága van. A vörösboros marhapörkölt nokedlivel, uborka salátával elég jó ahhoz, hogy akár még egy ellenzékit és egy fideszest is kibékítsen. Legalábbis addig nem ölik egymást, amíg tele a szájuk.
2018. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Változó.


Ha rágondolok, hogy Nyugaton, ill. Észak- Amerikában mennyivel jobb az élet, és mennyi fölösleges törvénnyel, adóval sújtják a magyarokat, akkor néha utálom Magyarországot...


De!


Ha arra gondolok, hogy Magyarország még mindig jobb, mint a Föld országainak 2/3-a, mivel itt nincsenek háborúk, zavargások, etnikai villongások, éhezések, bárki talál most magának munkát, az élet valamivel jobb, mint 5-10 éve, valamint Magyarországon viszonylag nyugodt az élet, nincsenek természeti katasztrófák, az éghajlat kellemes, akkor azt mondom, Magyarország egy élhető ország és örülök, hogy ide, nem pedig Ruandába, Kongóba vagy Afganisztánba születtem.

2018. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy olyan kérdés amit nem kell megmagyarázni. Az enyém és nincs belőle másik.
2018. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Molyember ***** válasza:
Nem zavar, én akkor is szeretem, ha nem létezik. :) Van annyi filozófiai képzettségem, hogy ez ne akasszon meg.
2018. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Itt él mindenki számomra fontos.

Imádom a Mátrát, gyönyörű.

A történelemből vannak kifejeztten példaértékű személyek és események.

2018. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Lazy Lover ***** válasza:
46%
én utálom mint a szh@rt gyerek korom óta....
2018. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!