Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dancsó Pétert föpolgármesternek?

Dancsó Pétert föpolgármesternek?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 22. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Utálok fanyalogni, de ez a csávó borzalmas. Ripacskodó, idétlen, én szégyelltem magam, amikor néztem a videóját.

Nincsen azzal baj, hogy 12-13 éveseknek csinál videókat, de miért hiszi azt, hogy idősebb emberekre komoly hatással lehet?

2018. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 24. 14:22
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos én vagyok lemaradva a koromhoz képest, de én is nézem Dancsót pedig már elég régóta felnőttnek számítok. Lehet csak megszokásból, vagy mert néha vannak vicces vagy érdekes részek. Az az igazság, hogy én a tévén nevelkedett generàcióhoz tartozom, de hiába kapcsolom már be, nincs olyan műsor ami ne valami átlátszó, felszínes f0$ lenne, nekem meg hiányzik, hogy legyen amit csak úgy nèzni lehet. Részben igaz amit írtatok a videóiról, de mindezek ellenere is több tartalom jön belőle mint a magyar "szuperprodukciókból" összességében. Nem érdekel kinek csinál reklámot, a munkáját adja el, nem a saját és a családja életét mint a celebek. Remélem eléri az egymilliót! Egyébként szerintem azért mert szeretik. Nem a videóit, hanem a meglátásait. Lehet most még viccnek hangzik amit Puzsér csinál, és Dancsó egész biztos annak szánta ezt, de az is elég vicces amit eddig a vér profi politikusok tudtak művelni. Vagy úgy tűnik valami számomra rálathatatlan szögből nézve, hogy a politikusok értenek ahhoz amit csinálnak? Szerintem a politikusok beszélnek. Ennyit kell tudniuk. És ebben Puzsér is meg Dancsó is jobb mint a többi jelölt. Egy évtizeden belül az aktív szavazók között többen lesznek akik ismerik ezt a ket nevet mint akik emlékeznének Tarlósra.
2018. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igaz, másfél hónapot csúszott, de elérte az egymilliót
2018. dec. 30. 16:52
 15/16 anonim ***** válasza:
És szakadtam mikor a Mónika-show-ból vett mondatokat suttogta a szőrös mikrofonba! :D :D
2018. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Dancsó Pétert föpolgármesternek?"


Dancsó nézettséghajhász. Miből gondolod, hogy ő jobb lenne főpolgármesternek, mint Tarlós?

2018. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!