Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szajkózza mostanában...

Miért szajkózza mostanában mindenki a "liberális" meg "baloldali" meg "ballibsi" meg egyéb kifejezéseket, miközben fogalmuk sincs a jelentésükről?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: egyik sem vagyok. De a Jóisten áldja meg őket: gyakran épp azon értékek mellett állnak ki, amelyeket ők képviselnek, közben meg szidják őket! Gógli, pár kattintás! Nem értem.
2018. okt. 23. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Sorosgyörgy
2018. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Akiket jelenleg "liberális" meg "baloldali" meg "ballibsi" meg egyéb kifejezésekkel illetnek, azoknak vajmi kevés közük van e kifejezések jelentéséhez. És nem a jelentés, hanem a jelzőkkel illetettek torzultak - nem kicsit, nagyon.
2018. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
87%

Nem, az említett jelzőkkel illetettekre nem kellene azokat a jelzőket használni, és máris meg lenne oldva a probléma: ha egyszer nem liberálisak, akkor miért kell annak nevezni őket?

Ja, mert akkor új ellenséget kellene kreálni.

2018. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Valóban igazad van, hogy a "fejlett" nyugati, liberális gondolkozásra (több mint 2 nem, nem terhes nők, hanem terhes emberek (Googleban keresd) stb.) én már inkább a vadliberális kifejezést használnám.

Én ugyanis nagyon kedvelem azokat az embereket, akiknek a világszemléletük liberális, de ez a túlzott szabad gondolkozás már nekem is felállítja a szőrt a hátamon.

2018. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vree ***** válasza:
87%

Jobboldali ellenségfantomkép alkotás, a sok hülye meg beáll mőgé. Azért szerencsére az ilyen emberek ritkák,de én sem értem,hogy nem látják a szemükben a gerendát, hogy egy nem létező átalánosító szellem ellen hadakoznak.

A veszély az, hogy az ilyenek szemében perc alatt bekerülhet bárki az "ők" kategóriába, egymással alig átfedőemberek vannak bedobálva az "ellen tábor" csoportba.

Tanulság, ne légy birka, az ilyen pasast meg kerüld,bármilyen hangos.

2018. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod, pontosan azért állibsizünk, meg libnácizunk, mert a magukat balliberálisnak beállítók igazából fasiszták és kommunisták. Mi pedig liberális értékeket követelünk ezektől az álszent hazugoktól!
2018. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!