Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete férfi Orbán (tegnapi)...

Fekete férfi Orbán (tegnapi) beszédén. Csak szerintem hat komikusan?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem Orbán '56-os ünnepi bíszédét, és amikor a kamera a tömeget mutatta, akkor ott volt egy fekete férfi, aki tapsolt.


Nincs bajom velük, nem ezért kérdezem, hanem a beszéd arról szólt, hogy Európába idegenrk jönnek, és európainak kell maradnunk. Ehhez képest egy fekete meg tapsolt az egészhez. :D


2018. okt. 24. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
SOROS GYÖRGY!!!!!!888
2018. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Azt hiszed ilyenekre gondol Orbán. Sokszor nála már olyan érzésem van, hogy párton belül is pusztán egy egyszerű báb, mint akinek nincsenek önálló gondolatai, csak elé raknak egy papírt és felolvassa.
2018. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne lehetne egy színes bőrű magyar?

Lehet, hogy 40 éve él itt, ide házasodott magyar állampolgár, vagy magyar az anyja vagy az apja.

Azt kellene megértenetek, hogy nem ezekkel van a baja Orbánnak, vagy az ország lakosságának a 90%-nak, hanem a határokon illegálisan betörő, kontrollálhatatlan hordákkal.

És hogy miért, azt most nem ismételgetem unos-untalan, mindenki pontosan tudja.

2018. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
9%
Valószínűleg migráns volt.
2018. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Soros beepitett embere, kemkedett neki.
2018. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Az Én háziorvosom is Nigéria-i, olyan fekete mint a föld, de jó fej.

Itt tanult orvosnak, ide nősült, itt él >20 éve,

-mi ezzel a baj?

2018. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kötvényes fideszmigri lehett, rengeteg szaladgál belőlük, többmint húszezret szabadított ránk a Fidesz.
2018. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutatások mai állása szint egyébként is Afrika volt az emberiség bölcsője.
2018. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illegális bevándorlásról beszél, papírok nélkül, leellenőrizhetetlen múltú emberek beszöknek Európába. Semmi baj, az idegen kultúrájú emberekkel, akik betartják az európai országok szabályait, amiket mi is betartunk.
2018. okt. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!