Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az origo.hu-t dilettáns...

Az origo.hu-t dilettáns hőbörgő nyugdíjasok szerkesztik mostanában? Egyszerűen pártfüggetlenként is irritáló, amilyen nyelvezettel írják a 'cikkeket'.

Figyelt kérdés
Nem akarom védeni Gálvölgyit, távol álljon tőlem, de hogy lehet így írni egy Kossuth díjasról egy országos napilapban?
2018. okt. 24. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Az origo pont olyan hiteles kormánypárti hírportál, mint amilyen hiteles ellenzéki az index.


Tököm tele vele, hogy olyan.híroldal nincs, ami csak tényeket közöl hírek címen és nem újságírói véleményt.

2018. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Megnyugtatlak, mikor az ellenzék volt hatalmon, akkor az ő médiájuk is hasonló volt, csak az nem volt ennyire szókimondó, inkább utalgatások voltak, 1-1 alpári megnyilvánulással.


Egyébként miért olvasod, ha nem tetszik? Tény, hogy nincs független politikai hírportál, de sok más lehetőség van, pártpreferenciától függően. Ha meg nincs preferenciád, és független portált szeretnél, akkor üdv a klubban.

2018. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Gálvölgyi nyelvezete nem kevésbé volt irritáló a Heti Hetesben. Amilyen az adjonisten...


Amúgy meg az egész cikk csak egy reakció a szokásos libsi fake newsra.

2018. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is hanyatt estem tőle, mintha valami hülye gyerek gyűlölködő blogját olvasnád, méltatlan az újságírás világához. A stílus egészen elképesztő, egyszerűen nem akartam hinni a szememnek mikor először odatévedtem miután fideszes lett. Nem egyszerűen ellenséges vagy hazug vagy ferdítő hanem egészen egyszerűen amatőr módon alpári és ocsmány és hihetetlen hogy ezt ma egy újságíró és egy ilyen hírcsatorna bevállalja. Ez úgy fenn marad az utókornak mint a pinty, örök mementóként a Fidesz kormány világából.
2018. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Az index mióta független?

Üvölt róla a baloldalúság, ellenzékiség.

2018. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Tény, hogy az Origó már csak nevében Origó, pedig az egyetlen relatív pártfüggetlen és kulturált oldal volt. Undorító amit csináltak vele.
2018. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mintha kötelező volna olvasgatni: :D Én évek óta meg se nyitottam, és voilá, semmi gondom nincs vele.
2018. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Valamelyik nap Hernádit is hasonló stílusban szidták. Igaz, hogy Jászai Mari díjas, érdemes művész, de az Origon csak a Heti Hetes ex-sztárja volt.
2018. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Kiírtam egy hasonló kérdést én is ma, ez lett az eredménye:

"Tisztelt Felhasználónk!


"A 444.hu-t dilettáns hőbörgő liberálisok szerkesztik mostanában? Egyszerűen pártfüggetlenként is irritáló, amilyen nyelvezettel írják a 'cikkeket'." kérdésed töröltük az oldalról, mivel nem felel meg a kérdéskiírás alapfeltételeinek. Amennyiben sorozatosan megszeged az oldal szabályait, a hozzáférésed tiltásra kerülhet!Ne provokálj az oldalon!"


Valahogy nem értem, miért lenne kevésbé provokatívabb egyik kérdés a másiknál.

2018. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A fidesz megvehette a gyakorikerdesek.hu-t? Vagy csak jól jön a 15 milla csok az alkalmazottaknak?
2018. okt. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!