Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesznek egyébként a...

A fidesznek egyébként a CEU-val mi a problémája?

Figyelt kérdés
Az öaszes magyar egyetem egy rakás selejt, a nemzetközi egyetemek közt egyik sincs túl kiemelkedő helyen megközelítőleg sem, míg a CEU nemzetközileg elismert. Azért lesz beszüntetve, mert a fidesz innen nem tud kedve szerint lopni, vagy valami egyéb oka is van?
2018. okt. 25. 19:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Soros
2018. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
A probémájuk neve: Soros György
2018. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
A műsor része, a most kiválasztott aktuális ellenségé, és kell a cirkusz a népnek, hogy retteghessenek valamitől
2018. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
2018. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
A társadlami szakokon lényegében libsi Soros katonák kiképzése folyt ott. A tananyag és az oktatói gárda gondoskodott erről.
2018. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

A CEU politológiai egyetem és a balliberális irányt, nyitott társadalom ideológiát képviseli, ezért nem szimpatikus a kormánynak. Ők inkább jobboldali, fideszes ideológiájú képzéseket szeretnének, ezért jött be például a Matolcsy féle képzés is.

Plusz a CEU elleni jogszabály kampánycélokat is szolgált, mivel beleillett a Soros György és a hozzá köthető szervezetek elleni fellépésbe.

2018. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Libsi Soros katonák, ez komoly? Ha nem haragszol, inkább becsülök meg egy olyan egyetemet, ami a világ több pontján is van, bizonyítottan elismert és neves, mintsem mondjuk egy eltét, bme-t vagy corvinust, amiről a magyarokon kívül más országban nem is hallottak.
2018. okt. 25. 19:34
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, olvasd már el ezt figyelmesen, ne égesd magad tovább:


[link]



Amúgy marhára nem érdekel, ki hol van milyen listán, ha károsnak tartom az országra a tevékenységét.

2018. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

#7

Nem akarom a CEU-t támadni, de itt Németországban nem is ismerték az emberek pár hónappal ezelőttig, amíg hír nem lett belőle a szapulásig. A német média is foglalkozott vele elég sokat, egyáltalán nem világhírű egyetem.

2018. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Viszont világhírűBB, mint akármelyik "nagy" magyar egyetem.
2018. okt. 25. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!