Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint nincs soros terv,...

Aki szerint nincs soros terv, az látott már soros interjút a bevándorlásról és kisebbségekről? Látta a soros alapítványok költségvetését meg hogy milyen szervezeteket támogatnak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
igen
2018. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen, láttam. Valószínűleg hitelesebb forrásokból tájékozódok mint az agymosott fideszesek.
2018. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen, láttam.


Te láttad már azokat az összegeket, amiket a fidesz elajándékozott a haveroknak, ellopott, felesleges dolgokra költött? Tudod, mindezt az adófizetők pénzéből.


Na, ez engem jobban érint, mint az ún. Soros terv.

2018. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Te láttad már azokat az összegeket, amiket a fidesz elajándékozott a haveroknak, ellopott, felesleges dolgokra költött? Tudod, mindezt az adófizetők pénzéből."


Innen lehet megismerni az elvtelen embereket. Nem cáfolsz semmit, csak mutogatsz másokra. Nekem hiába magyarázol a fideszről, őket is utálom.

2018. okt. 27. 13:36
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
Pedig a fidesz kevesebb embert erőszakol vagy öl meg mint a migrantok.
2018. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

Sotrs maga nyilatkozta egyszer, hogy van egy terve, nem értem, miről szól a vita.


[link]

2018. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

"Te láttad már azokat az összegeket, amiket a fidesz elajándékozott a haveroknak, ellopott, felesleges dolgokra költött? "


na, és te láttad?

2018. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Közellenség keltés zseniális húzás.

A soros, és a migráncs mindennél fontosabb. Én meg 15 órája várom a sürgősségin az orvost. Az nem fontos, csak közbe össze fosom magam félálomban a váróban.

2018. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Még onnan is meg lehet ismerni az elvtelen embert, hogy az elveit a propagandából meríti. Igaz ugyan, hogy két évvel ezelőtt még SEMMIT nem tudott valamiről, de most már olyan teljes szívből gyűlöli, mintha világ életében ez lett volna az ősellensége.


Aztán két év múlva majd más gyűlöl, hiszen az ún. elveit kívülről készen kapja.

2018. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
#6: Drábik János blog :DD rendkívül hiteles forrás.
2018. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!