Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek az emberek...

Miért félnek az emberek attól, hogy ha Gyurcsány Ferenc újra miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Mint egy valóságos fantom, akitöl rettegnek az emberek, utálják, megvetik.

2018. okt. 27. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Tévedsz, Ember! Én értem Gyurcsányt, csak NEM KÉREK BELŐLE!

Pont azért nem kérek belőle, mert értem őt.

2018. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem félünk és nem fázunk, Orbán Viktor a királyunk!
2018. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem az adósság abszolút összege számít, hanem az ország jövdelemtermelő képességéhez viszonyított aránya. És bizony a GDP arányos adósság Gyurcsány alatt erősen megugrott, miközben most folyamatosan csökken.
2018. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom a trafikot elvenné és egy szopás sem volna elég egy vállalkozónak a boldoguláshoz...
2018. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%

2Miért félnek az emberek attól, hogy ha Gyurcsány Ferenc újra miniszterelnök lenne?"

MERT MÁR VOLT MINISZTERELNŐK!

nem talán lesz ilyen vagy olyan, róla TUDJUK, hogy mennyire rossz miniszterelnök volt és mennyi kárt okozott már nekünk.

Akkor pedig még a kígyók sem kígyóztak a legnagyobb prímszámok körül.

2018. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

"Mégis mi az, amit tett, hogy ezeket a reakciókat váltja ki? Elkúrta? Most is elkúrják."

Nem. Pont ellenkezőleg. Azt miért nem írod ide, amit szintén gyurcsányod mondott. 2És közben egyébként nem csináltunk semmit négy évig. Semmit. Nem tudtok mondani olyan jelentős kormányzati intézkedést, amire büszkék lehetünk azon túl, hogy a szarból visszahoztuk a kormányzást a végére. Semmit. Ha el kell számolni az országnak, hogy mit csináltunk négy év alatt, akkor mit mondunk?"

"Hazudtak reggel, délbe, este?Most is ugyan ez van."

Aha. Csak éppen nem mindegy ha valaki saját magáról ismeri be: "Meg lehet magyarázni, nyilvánvalóan végig hazudtuk az utolsó másfél-két évet. Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz." "Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha kormányoztunk volna, ehelyett hazudtunk reggel, éjjel, meg este."

"Majdnem államcsöd?-Válság volt, és előre láthatólag megint lesz, és súlyosabb lesz,mint az elözö volt."

NEM! Gyurcsányod akkor már régen romlásba vitte az országot, mire a világválság ideért. Éppen az őszödi beszédében ismerte el, hogy már a 2006-os választásokra is baj volt a gazdasággal. "Amit meg lehetett csinálni az elmúlt egy hónapban, azt megtettük. Amit az azt megelőző hónapokban titokban meg lehetett csinálni úgy, hogy nehogy a választási kampány utolsó heteiben előkerüljenek olyan papírok, hogy mire készülünk, azt megtettük." "Az isteni gondviselés, a világgazdaság pénzbősége, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan nekem nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljük.2

"Ennyire megvetve politikust még nem láttam, mint őt."

Mert ennyire megvetendő politikusa sem volt még a rendszerváltozás óta ennek az országnak.

2018. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, hiába pontozid le a #16 választ, teljesen jól látja. Gyurcsány Ferenced egy jogosan utált, megvetett fantom, akit az emberek nem akarnak hatalomba segíteni. Kivétel a behülyített szektája, ami remélhetőleg törpe minoritás marad.
2018. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Legutóbb április 8-án kérdezték meg tőlem, akarom-e, hogy Gyurcsány legyen a miniszterelnököm, és nem akartam."


Én orbánt sem akartam, de buszoztatott románokat és ukránokat az adómból, akik megszavazták nekem 49%-al kétharmadnak.

2018. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%
Az MSZP alatt fizettem a legtöbb adót,növekedett az államadósság nem kicsit,elhúztak mellettünk a térség országai gazdasági és bér terén.Igazi átok volt a nyakunkon.
2018. okt. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

" "Hazudtak reggel, délbe, este?Most is ugyan ez van."


Aha. Csak éppen nem mindegy ha valaki saját magáról ismeri be"


Tehát Orbán azért jobb, mint Gyurcsány be se ismeri, hogy összevissza hazudik, hogy a hozzád hasonló birkák agyát kimossa? Félreértés ne essék, Gyurcsányt is utálom, és szerintem Orbánnal kézenfogva kellene eltakarodniuk a magyar politikából, de ez erős volt.

2018. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!