Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz lenne, hogy 9...

Tényleg igaz lenne, hogy 9 eurós órabérrel csalnak be magyarul nem beszélú külföldieket az országba?

Figyelt kérdés
Konkréten ukránokat hallottam, de már tehénfejő idiaiakról is láttam hirdetést, linket..Miközbe az itthoniakat éhbérért dolgoztatják és elüldözik

2018. okt. 28. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Éhbér??? Szerinted az indiaiak többet kapnak? Senki nincs elüldözve, max valakinek büdös a munka.
2018. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Megmutatod? Én még ilyen hirdetéset nem láttam...

9 Euró, azt ki kapja és meddig?

2018. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez a 9 eurós órabér engem is érdekelne, lécci prezentálj legalább 1 linket. Ha az a feltétel, fejem a tehenet és ígérem, még magyarul is elfelejtek!:D
2018. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mivel kérdeztem a 9 eurós ügyet nem tudom a sok ostoba bértollnok és etnikaialag elkötelezett gyógyós miér kér tőlem linket???

Az indiaiakról minden esetre itt egy link, úőgyhogy ezután az ajvékolás kérettetik felfüggeszteni.


[link]

2018. okt. 28. 14:03
 5/13 A kérdező kommentje:
2018. okt. 28. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látom, a linkelés sem megy... Gyogyós, aki mondja :)
2018. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hol a 9 euró?
2018. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem látom sehol leírva a bérüket.Az én munkahelyemet az ukránok árasztják el lassan,majdhogynem jobban meg vannak becsülve mint a magyarok.Viselkedésük hányadék.Hangoskodnak mindenhol,olyanok kb. mint a c.g.nyok,pofátlanok,úgy mennek mint valami tank,érdekes mód állandóan a dohányzóban lebzselnek,nagy az arcuk pedig pont hogy nekik kellene meghúzniuk magukat.Én nem segítek egyiknek se,ha idejött dolgozni,dolgozzon meg a pénzéért,ráadásul többet keresnek mint mi.Aztán csodálkoznak egyesek bent,hogy megjelentek olyan falfirkák,hogy "takarodjatok haza" és társai.Hányingerem van az egésztől.
2018. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Azért kérjük tőled a linket - egyelőre úgy tűnik hiába - mert a 9 euró kapcsán írod, hogy láttál hirdetést meg linket.

Ha egy kicsit gondolkozásra használnád a fejedet, akkor magad is rájönnél, hogy egyetlen vállalakozó nem fog 9 eurót fizetni senkinek, ha itthon kap 2-3 euróért munkaerőt, de azt inkább "elüldözi", hogy 9 eurót fizethessen egy nyelvet nem beszélő indiainak.

Szűzanyám, még leírni is fárasztó volt!:D

2018. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úristen, te tényleg a saját kérdésedre sem emlékszel?? :D :D :D


Valld be hogy hiszel a lapos Földben is.


Figyi, ennyi ésszel örülj, ha bárki bárminek alkalmaz, ez van.

2018. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!