Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy az ellenzék...

Elképzelhető, hogy az ellenzék azért ilyen frusztrált mert nincs vezetőjük?

Figyelt kérdés

Az összes baloldali és az egyetlen jobboldali a Jobbik, mind szétesőben vannak.

Nincs vezető, nincs aki terelgetné őket ezért kétségbeesettek és frusztráltak lettek ez miatt?

Az összes ellenzéki párt csúfos vereséget szenvedett áprilisban, a legtöbb baloldali párt és a Jobbik azóta totálisan kezd teljesen széthullani, ez lehet a kiváltó oka amiért ilyen keserűek és pesszimisták az ellenzékiek?


2018. okt. 28. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Én nem vagyok elkeseredve. Másképp harcolok a szabadságért és a szeretetért. Jóra nevelem a gyerekeimet, és a körülöttem élőket is erre ösztönzöm, és bízok benne, hogy majd eljön az a generáció, akik nem vevők a gyűlölködésre és uszításra, és akik már több szeretettel állnak egymáshoz.
2018. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
A DK nekem elég stabilnak tűnik, és vezetője is van.
2018. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Emiatt is, meg a választási eredmények miatt is. Nincs jövőképük, nem látják a hatalomhoz vezető utat.
2018. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ott van Gyurcsány Ferenc! Pont olyan vezető, mint amit az ellenzék megérdemel!
2018. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán újdonság, de az ellenzék nem egyetlen párt. Még csak nem is pártszövetség, parlamenten kívüli pártokat nem is említve. Miért kellene legyen vezetője?

Mikor Fidesz volt ellenzékben, akkor se fogott össze a többi párttal és jött létre közös vezető.

2018. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Na de a fidesz nem is jött már harmadik választáson azzal, hogy össz-ellenzéki jelölteket kell állítani, meg taktikai szavazással kell a legesélyesebb ellenzéki jelöltet megszavazni. Ahogyan nem jöttek azzal sem, hogy a kormány támogatottsága semmi, csak mert az "ellenzékre" többen szavaztak.

Éppen mi próbáltuk állandóan elmagyarázni, hogy nincs ilyen, hogy "Ellenzék", de hiába.

2018. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik ellenzéki pártnak sincs a tömegek részére eladható üzenete vagy olyan emberek erőlködnek akiknek a korábbi po
2018. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
korábbi politikája mély negativ nyomot hagyott az emberekben. Pl. Gyurcsány, Bokros.
2018. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ellenzéki vagyok, és azért vagyok frusztrált, mert azt látom, hogy fanatikus emberek abszolút kritika nélkül mennek egy szektavezér után, és tönkreteszik, nyomorba döntik a hazámat. Mindezt megállíthatatlanul. Tehetetlenül kell végignéznem, hiába szavazok, hiába megyek tüntizni, a szavazás ma egy illúzió, a parlament ma a demokrácia illúziója, a fidesz média pedig parhuzamos valóságot teremt, ahol démonizált, kitalált ellenségekkel lakatják jól a korgó gyomrú szegény embereket. Ezért vagyok frusztrált. Nem hittem, hogy valaha idáig süllyed az ország fele.
2018. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!