Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek azok a mutatók, amikkel...

Melyek azok a mutatók, amikkel Magyarország jelenleg benne van az Európai országok rangsorának felső harmadában?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Gazdasági növekedés. (GDP)

Bérnövekedés.

Eladósodás csökkentése.

Munkanélküliség (alacsony)

Rezsiárak (alacsonyak)


Ezekben biztos vagyok.


Valószínűleg exporttöbblet vagy export / import arányban is elég jók vagyunk, de ezt pontosan nem tudom.

2018. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Korrupció

Munkanélküliség

Kivándorlás

Államosított sajtó

Rákos megbetegedések

Antiszemitizmus

Idegengyűlölet

2018. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Marhára érdekelne az antiszemitizmus mutató, előző, ezt pl honnan szedted?
2018. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
A folyamatos sorosozás szerinted micsoda? Még a rossz időjárásért is őt teszik felelőssé.
2018. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Öngyilkosságban jeleskedtünk mindig is, meg depresszióban.
2018. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Ja igen, azokat lehagytam. Meg az alkoholizmust is.
2018. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Alkoholizmus

Rosszindulat

Öngyilkosok aránya

Depressziósok aránya

Balesetben elhunytak aránya

2018. okt. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

ÁFA a világon a legmagasabb (világ és Európa szinten 1.)

Alkoholizmus a 8. legmagasabb (világ szinten 8. Európa szinten is 8.)

Depresszió világ szinten 5. legmagasabb (világ szinten 5. Európa szinten 4.)

Öngyilkosság világ szinten 7. legmagasabb (világ szinten 7. Európa szinten 2.)


Az árak növekedése a bérekhez képest is a régióban a legmagasabb, Európa szinten nem tudom, de tuti a Top néhányban van.

2018. okt. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Alkoholizmushoz megjegyzés, hogy fiatal fiúk abszolút elsők voltak európai viszonylatban a legutóbbi felmérésben!


[link]

2018. okt. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

#2#4:


Jellemző liberális oldalon. Zsidóról nem lehet rosszat mondani, akkor se ha gazember, mivel ha rosszat mondunk egy zsidóról, akkor az antiszemitizmus, ha rosszat egy cigányról, akkor rasszista. Természetesen, ha egy magyar követ el egy bűntényt, akkor 32-es kövér karakterrel kell kiírni, hogy ezt-azt a bűntényt egy magyar követte el.


Be kéne már látni, hogy Sorost nem azért támadja a kormány, mivel zsidó, hanem azért, mivel Soros azért elkövetett "immorális tevékenységeket" a saját bevallása szerint is:


"Pénzt keresni vagyok ott. Nem tehetem, és nem is fogom vizsgálni a társadalmi következményeit annak, amit csinálok. [...] Nem érzek bűntudatot, mert egy amorális tevékenységet végzek, amelynek semmi köze a bűntudathoz."


Soros György



...


A migránsáradatot is 1000-el támogatja, hogy miért? Mivel a harmadik világból ideszakadt idegenek könnyebben szavaznak egy liberális pártra mint az őshonos, tanultabb európaiak. A demokrácia jó, de csak akkor, ha liberális pártok nyerik a választást.


Szép dolog az a liberalizmus, szép dolog a demokrácia. Liberálisok ha jól emlékszem Írországban legalább 3x megszavaztatták a b@ házasságot, mire végre megszavazták. Az utolsó szavazás nem számított, mivel nem a liberálisok szájíze szerint szavaztak. Ez lesz Skóciával is. Lehet, hogy a legutóbbi szavazást elbukták, de a Brexittől talán jobb belátásra térnek a jó skótok, ha mégse még ott lesz a 3, 4, 5. népszavazás is. No comment.


Be kéne vezetni egy olyan törvényt, hogy szent a népakarat, de csak akkor, ha liberális pártok nyernek. Ha nem, akkor a nép buta, nem tudja, hogy mi a jó neki, emiatt tartsanak egy felvilágosító órát a birka népnek, és szavaztassanak meg ismét. A szavazást pedig addig ismételjük meg, míg végre liberális pártok kerülnek hatalomra, hogy aztán éltethessük a demokráciát.


....


A kérdésre válaszolva:

-- alacsony munkanélküliség

-- gyorsan növekvő gazdaság

-- víz nagyhatalom

-- stb.

2018. okt. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!