Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország milyen szempontok...

Magyarország milyen szempontok alapján hasonlít egy diktatúrához, mi az ami miatt még nem mondja ki mindenki, hogy ez egy diktatúra? (Leszámítva a fideszeseket)

Figyelt kérdés

2018. okt. 31. 18:23
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
14%

Összegezve kérdező az utolsó 3 megnyilvánulásodat: egyike vagy azon tüntizőknek akik akkor sem veszik észre a körülöttük levő valóságot, amikor már beleverik az orrukat és ráadásul még bunkó is azzal aki tisztességesen válaszolt az amúgy messziről bűzlő troll kérdésére.

Így éled az életedet, hogy ami nem fér bele a világról elképzeld agymenésdbe, arról egyszerűen kijelented, hogy hazugság.

Tedd csak.

De azért csak feltűnt neked, hogy már majdnem egyedül vagytok a tüntiken? Nem kellene elgondolkodni hogy azért, mert nem mások mennek szembe a forgalommal, hanem csak te?

2018. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Ja értem, most, hogy a végére értünk, előről akarjátok kezdeni a vitát? Nem hinném, hogy mi lennénk kisebbségben, mivel a komplett eu a háta közepére kívánja a nagyvezéreteket, és a mi álláspontunkon van. Plusz Magyarország fele nemmel szavazott Orbánkára. Ez az oldal meg még mindig arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel, amire választ remélünk, nem pedig arra, hogy egymás nézeteibe kössünk bele. Én legalábbis ezért vagyok itt. Engem nem érdekel az agymenésetek, szpjátok le Orbánt, leszarom. Ha a stílusom nem zetszik, lehet jelenteni. Én nem fogok finomkodni, mert gyűlöllek titeket, és semmi nincs ami a mentségetekre lenne.
2018. nov. 4. 19:59
 43/54 anonim ***** válasza:
17%

#46

" Nem hinném, hogy mi lennénk kisebbségben, mivel a komplett eu a háta közepére kívánja a nagyvezéreteket, és a mi álláspontunkon van. "

Csak tudod picinyem ebbe a komplett EU-nak nincsen beleszólása, csakis a magyar választópolgároknak.

Ott meg rohadtul kevesen vagytok ám!

És ha így folytatod a szövegelésedet, akkor ennél is kevesebben lesztek!

De ahogy már mondtam: tedd csak! Nekünk ez a jó ha mindenki látja milyenek is vagytok valójában.

2018. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
6%

Csak szólok!


Ha te nem akarod a rántott húst ebédre, akkor nem a kész rántott húson kell ugrálni meg trancsírozni, hanem másik kaját kell főzni.


Engedjétek el az Orbánon való rugózást és építsetek fel egy embert, akit helyette akartok és talán sikerül Orbánt leváltani.


Nem lesz könnyű leváltani mivel ez az Orbán minden pofontól csak egyre erősebb lesz, elméletileg ti tartjátok a hatalomban ezzel a hatalmas "Orbán gyűlöletetekkel".

2018. nov. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

"És ha így folytatod a szövegelésedet, akkor ennél is kevesebben lesztek!"


Ezt most vegyem életveszélyes fenyegetésnek? Betörtök hozzám, mint Sándor Máriához, vagy úgy járok, mint Rékasi Zsigmond, vagy eltesztek láb alól, mint Váradi Andrást, aki Mészárossal szemben indult volna? Mert ez esetben akkor szeretem orbán viktor miniszterelnök urat, ő a legjobb, ami a hazával történhetett, nem is értem, eddig ezt hogy nem vettem észre? Mostantól akkor idejárok majd védeni őt, minden kommentemmel őt, és a hazát szolgálom, ezt a demokratikus csodás focifellegvárat! Éljen orbán viktor miniszterelnök úr, erőt egészséget neki, és sok pénzt kívánok mészáros lőrincnek is! Nem is értem, eddig milyen vakságban éltem, hogy nem vettem észre, hogy igazatok van!

2018. nov. 5. 08:47
 46/54 A kérdező kommentje:

ez_most_fájni_fog


Téged meg ki a hóhér küldött ide? A butaságod tényleg nagyon fáj kisapám, harmat gyenge vagy, ehhez még sok tejet kell meginnod! Tanuljál a többiektől, fityesz stílus 1-es!

2018. nov. 5. 08:51
 47/54 A kérdező kommentje:
Éljen Orbán Viktor Miniszterelnök Urunk! Meggyőztetek, mi vagyunk a többségben, a sok rohadt libsi, sorosbérenc, migrans simogató meg fogja be a pof@jat! Mi a szarnak ugrál egyáltalán, amikor csak és kizárólag egy vélemény lehet, és az csak és kizárólag Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak a mélyen tisztelt véleménye!
2018. nov. 5. 08:59
 48/54 anonim ***** válasza:

Vigyázz a szarkazmussal, mert nagyon sokan nem értik, és gyorsan elküldenek melegebb helyekre!:)))

Csaxólok.

2018. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezőnek:


Belőled a gyűlölet beszél.


Építsetek fel egy embert, aki olyanokat akar maga mögött, mint amilyen te is vagy. Győzzétek meg őket és kerüljetek többségbe és Orbánnak máris annyi.

Persze ezért rengeteget kellene dolgozni, ráadásul jól és meggyőzően. Azért mert valaki lánctalpasról osztja az ész, még nem biztos, hogy igaza is van.


((-;

2018. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

"

Vigyázz a szarkazmussal, mert nagyon sokan nem értik, és gyorsan elküldenek melegebb helyekre!:)))


Csaxólok."


Ja, tehát akkor semmilyen válaszom nem jó, gyakorlatilag nem létezik olyan válasz, amibe ne lehetne belekötni? Nem a melegebb helyektől félek, hanem a hidegebb, föld alatti helyektől.


Temeg izébizéke, mit is akarsz itt valójában akkor? Te figyelj, először tanuld meg értelmesen kifejezni magadat, aztán lehet szóbaállok veled is. Ha már ennyire vágysz a figyelmemre.

2018. nov. 5. 10:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!