Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor egy új politikus...

Amikor egy új politikus bemutatkozik, akkor miért azzal kezdi a bemutatkozást hogy neki mennyi gyereke van?

Figyelt kérdés

Bármikor egy új polgármester vagy képviselő TV-ben, újságban új politikusként kezd, még egyet sem láttam aki nem azzal az unalmas szöveggel kezdte hogy ő XY stb. ennyi és ennyi db gyönyörű (ezt is mindig mondják) gyereke van.És hogy ő azoknak büszke édesapja.


KI A F***T ÉRDEKEL!!!!!!!!!


A magánügye hogy hány borjú ellett a családjában.Nem érdekel!!! Az érdekel hogy mi a programja és mivel teszi jobbá azon emberek életét akik megválasztották!!!!



2018. nov. 1. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kezdi azzal. Mivel ezt mindenki leszarja így szóba sem hozza.
2018. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem is érdekel, de pl. engem igen. Sőt, engem az is érdekel, hogy mik-kik voltak a szülei.

De ő inkább a saját családjáról beszél, amit ő maga épített föl.


Programokról pofázni jó pénz reményében könnyű. A gyerekei meg ott vannak nyilvánvaló felelősségvállalásnak.


ENGEM ÉRDEKEL!

2018. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez még Magyarországon nem is akkora divat. Egy amerikai elnöki kampányban nem csak megemlítik hogy hány gyerekük van, hanem folyton mutogatják a kameráknak a boldog családot. Az az oka hogy a hétköznapi ember azt gondolja magában hogy "jééé ez a politikus is ugyanolyan ember mint én; átlagos polgári életet él, olyan rossz ember csak nem lehet".


De amúgy meg miért háborodtál fel ezen ennyire? Nincs gyereked és idegesít ha másnak van?

2018. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem tehát téged érdekelnek a gyerekei,végülis ezért választották meg hogy ő hobbiból legyen politikus és adóból etessük a borjait.
2018. nov. 1. 15:38
 5/9 A kérdező kommentje:

Azon háborodtam fel hogy az hogy van e gyereke vagy nincs az a magánügye ahogy magányügye a szexuális szokásai vagy hogy mi a vallása. Magánemberként foglalkozzon a gyerekeivel de amikor politikus akkor az a szakmai feladat hogy politikus.


Én például grafikus vagyok de mégsem azzal kezdem az ügyfeleimmel a tárgyalást hogy nekem mennyi gyerekem van mert az ügyfél szempontjából ez teljesen irreveláns és semmi köze nincs a témához.

2018. nov. 1. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert hozzád grafikusként lehet nem a Mari néni megy, aki az alapján választ grafikust hogy "jaj de kedves fiatalember!".
2018. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most akkor hogy van, van külön a magánember, meg külön a dolgozó ember? Mitől meddig? Deréktől fölfelé meg lefelé, fele-fele? Vagy hogy?

Aztán meg engem nem is tehén ellett istállóban; embergyereknek születtem családba, és nem grafikusgyereknek.

2018. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel azt is jelzi, hogy nem meleg. :)
2018. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy van ahogy mondod. Van a magánember és van külön a szakember. A kettőt ne keverjük egymással.
2018. nov. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!