Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért aggályos, hogy Vajna...

Miért aggályos, hogy Vajna Tímea magánrepülővel vitte a macskáját Amerikába állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem provokálni szeretnék, Fideszes sem vagyok, viszont ezt nem értem.

Tudom, hogy Andy Vajna hogy kapcsolódik a Fideszhez, illetve ez miért szúrja sokak szemét, viszont ő ezt leszámítva is egy nagyon gazdag ember lenne. Miért ne tehetné meg ezt a felesége, ha megengedte neki és ehhez van kedve? Hiszen a pénzével mindenki azt kezd, amit csak akar.

Azt is tudom, hogy Magyarországon sokan nehéz helyzetben élnek (sőt még annál is rosszabban), de ezért a gazdagabb ember ne engedjen meg magának luxus dolgokat? Például, ha az én kutyám napi szinten csirkemellfilét eszik, a szomszéd gyereknek viszont évente 1-2x jut csak, akkor én rossz vagyok?


2018. nov. 1. 17:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%
#20: Nem érti, mert agymosott fideszes.
2018. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
38%
Nincstelenségbe szülő szülőket (akiknek a gyerekei dettó ilyenek lesznek, értéket sosem termelnek, csak kivesznek) miért értékesebb támogatni az adótokból, mint egy cica szállítását?
2018. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem így volt.

Arról volt szó, hogy a nőnek bizonyos időt Amerikában kell töltenie, talán még nem is állampolgár, nem tudom.

És mert neki mennie kellett, vitte a macskáját is magával

És a cicust Mo-on viszi állatorvoshoz, magyar orvos műtötte is valamivel.

A férjének meg van elég pénze a repülőre.

Egyáltalán, hol írták ezeket, ami a kérdésben van?

2018. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23: Vajna Tímea írta, hogy ezt kapta szülinapi ajándéknak a férjétől. Majd a közfelháborodás miatt törölte, és kitalálta a fedősztorit amit írtál, hogy az USA-ban kell lennie januárig és ezért vitte magával a cicát.
2018. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!