Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány bevezetné valamik...

Árokpart kérdése:

Ha a kormány bevezetné valamiképpen mégis az újbóli kényszersorozásokat a hadseregnél elképzelhető, hogy lennének tüntetések?

Figyelt kérdés
Ön kijönne/te kijönnél demonstrálni ellene?
2018. nov. 2. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Én elsőként vonulnék be és utána bajtársaimmal levernénk az ecsethajú nyikhajok lázadását, akik pánikbetegségre, laktózintoleranciára, meg gluténérzékenységre hivatkozva akarnak kibújni a Haza védelme alól, miközben 2023-ban 800 millió fekete-afrikai fog állni az államhatáron, hogy lerohanjanak minket.


30 éve ilyen még nem volt. Voltak a normálisak meg a gyogyósok. Utóbbiakat az különböztette meg az előbbiektől, hogy gyogyósiskolába jártak, majd intézetbe zárták őket. Aztán jöttek a liberálisok...

2018. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ hogy indokolt lenne-e a dolog.
2018. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ott van a Terrorelhárítás és a hivatásos állomány és a rendőrség az ilyen feladatokra. A TEK bármilyen belső és külső ellenállást kb. háromnegyed óra alatt leverne. Ezt maga Hajdú János tábornok úr mondta egy TV műsorban.
2018. nov. 2. 20:21
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
#1 te most vagy elmebeteg vagy, vagy egy unatkozó troll.
2018. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Vannak dolgok, amik ellen nem lehet demonstrálni, ilyen dolog a honvédelem is. Ez nem netadó, vagy vasárnapi boltbezárás.
2018. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne. Nincsen közvetlen és mégcsak közvetett védelmi megelőző helyzet sem. Bizony ha ezt megteszik megyünk a Kossuth térre.
2018. nov. 2. 20:24
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

#7

Felőlem oda mész, ahova akarsz!

Kérdeztél, válaszoltam, a többi a te dolgod!

2018. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Ha kiderülne, hogy a laktanyában le kell adni az iPhone-t, akkor mennének vele világítani.
2018. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Mért lennének? Mért mennék? A katonaság jó dolog.
2018. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Csak azt jegyezném meg hogy mit figyeltem meg. Eddig ha itt bárki is le merte írni hogy kötelező sorkatonai szolgálat vagy kényszersorozás akkor úgy lepontozták és lehurrogták hogy arról koldult. Most hogy a kormány döntéseiből következtetik ki hogy mégis lehet kényszersorozás: mindenki most már mellette van.

Vagy én olvastam rosszul és nem kényszersorozásról szól a kérdés hanem kényszersorosozásról? :)

2018. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!