Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megnyerjük az Olimpia...

Ha megnyerjük az Olimpia rendezésének jogát (ami egyre valószínűbb) akkor elképzelhető hogy új adókat vet ki a kormány? (Hogy legyen rá pénz mert EU-s pénzek végesek, Paks2-t meg fizetni kell. stb. )

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem.
2016. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2018-ban nyernek, biztos lesz megint vagy 30 mindenféle fantázianevű adó, ahogy választások után lenni szokott, és ez független az olimpiától.
2016. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne beszélj többes szám első személyben. Én sem őrült nem vagyok, sem (erre) fölösleges pénzem nincs, sem nem hatalmaztalak fel, hogy a nevemben - akárcsak gondolkodj is.
2016. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha már adók...

Most az Orbán-kormány a "KATA" után kitalált egy oroszos hangzású adót, nevezetesen a "TÁNYA", vagyis (TÁ)rsasági (NY)ereség(A)dó...

Ezután lesz majd az "ANITA", vagy mi? :D

2016. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Isten mentsen meg minket az olimpiatol
2016. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Brian0 ***** válasza:
52%
Bármikor, bármire vethet ki adót. Nem hiszem, hogy ezt tenné. Sajnos teljesen megbízhatatlanok. Most jön a kampány béremelés, megnyerik a választást és jönnek a megvonások, még egy-két iparágat lenyúlnak, felhizlalnak egy villanyszerelőt is, kap majd Mr. Vajna is egy iparágat, hogy ingyen mehessen a kampány a TV2-n és a kaszinókban Orbános félkarú is lesz, ami 2018-májusig mindig nyer. Az olimpia amúgy jó lenne. Sok külföldit vonzana ide, akik megtudják, Magyarország király hely, és a turizmus fel is fog lendülni. De ha a fidesz csinálja, akkor ők épitkeznek és vágnak zsebre 1100 milliárd Ft-ot. Ez ugyanis az ára, amiből 200 milliárd pluszt remélnek. Rogán Betongyár Zrt., Szíjártó Építőipari Zrt., Mészáros Rendezvényszervező és turisztikai zrt. (gázszerelés ugyanitt).
2016. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Brian0 ***** válasza:
52%
Ja és vesznek teheneket, majd leviszik a tej és marhahús ÁFA-ját. :D
2016. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#3: Ez igaz, csak esetleg az olimpia miatt, ez sem lesz elég.
2016. nov. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Én még bízom a döntéshozók józanságában, meg abban, hogy annyira csak nem akarnak kibaxni velünk, hogy nekünk adják a rendezést. Pedig én sportrajongó vagyok, vagy 20évig jártam mindenféle meccsekre, menézek "minden sportközvetítést, mégis kiráz a hideg a gondolatra, hogy esetleg nyerünk.
2016. nov. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magyarországnál sokkal gázosabb helyeken is rendeztek már olimpiát... Ebben felesleges bízni hogy a szervezők másnak adják a rendezés jogát, az lenne a legjobb hogyha a politikusaink felhagynának ezzel az abszurd gondolattal, de ebben sem egy esélyes opció.
2016. nov. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!