Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy magyarok! Ti mit tettetek...

Nagy magyarok! Ti mit tettetek a hazáért, az országért?

Figyelt kérdés
Mi többet tettetek, mint egy kevésbé hazaszerető?
2018. nov. 4. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Vettek olcsó sört a közmunkás fizetésből.
2018. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Rovásírásos pólót hordanak a hazáért.
2018. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Még alszanak a hazáért. Majd este és éjjel jönnek magyarkodni.
2018. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Irtom a nem őshonos antimagyar fajokat és a libsiket.
2018. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

"Vettek olcsó sört a közmunkás fizetésből."

Na itt a rossz példa! Drága Csíki sört kell venni a nemzeti közmunkás fizetésből!

2018. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem már azzal többet tesznek, hogy nem utálják, hogy Magyarok és nem nézetik le/sajnáltatják magukat másokkal
2018. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Részt vettem a kötelező ünnepségeken. Kisdobos voltam, vártam az úttőrői előléptetést, de a "rendszerváltás" ('89) miatt elmaradt.


Mit tettem? Diákként megjelentem a kötelező ünnepségeken, és elolvastam a nyári szünetben az Egri Csillagok című könyvet 5 osztályos voltam. Megtanultam rengeteg hazafias verset, Szózat,Himnusz,


Mit tettem a hazáért? Egy csomó dögunalonra pocsélkoltam a drága időm!

2018. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyar pártra szavaztam a hazaárulók helyett. Kimentem ünnepségekre és tüntetésekre. Külföldiek számára népszerűsítettem a magyar kultúrát, többször kalauzoltam is őket Budapesten.
2018. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Olyanok nincsenek, hogy nagy magyarok, bár imádom Magyarországot, a régi történelmi Magyarországot, a magyar népet.


Erdélyi vagyok, és magyarságból soha nem hagyom el Erdélyt. Nem fogok Magyarországra költözni, itt fogok családot alapítani, arra tanítom gyermekeimet, hogy ők is itt alapítsanak családot. Úgy gondolom, hogy Erdély visszakerülhet Magyarországhoz, ha a magyarság szaporodik és megmarad Erdélyben.

2018. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!