Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Gyurcsány idején...

Amikor Gyurcsány idején elmentek az országból a magyarok, mindenki fel volt háborodva, most azt mondják a Fideszesek, kalandvágyból mennek, ebben mi a logika?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Gyurcsány fan, csak nem értem hogy lehet ilyen elfogultan vélekedni?

2018. okt. 28. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Hát nekem inkább fordíottnak tűnik a dolog, a ballibisk akkor nem szóltak semmit most meg ajvékolnak, mint a fába szorult féreg. Pedig most sokkal többen dolgoznak Magyarországon mint Gyurcsánx idejében, sokkal jobb az eltartott/kereső arány.
2018. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

2006-ba amikor is már 100%-ban nyitott az EU más tagországoknak a munkavállalás szempontjából, akkor indult

meg a hullám.

akkor is és most is csak azért mennek ki/el mert lehetőségük van rá, és semmi köze annak, hogy ki van hatalmon.

Ha az EU nyugati országai nem adnának rá lehetőséget akkor szerinted mennének? Nem.

2018. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
"csak azért mennek ki/el mert lehetőségük van rá, és semmi köze annak, hogy ki van hatalmon." Ez nem igaz, nagyon sok embert ismerek, aki hányni tudna a Fidesztől, és meg akar szabadulni ebből a légkörből, én is ezen az alapon akarok elhúzni innen. Nem tudom milyen álomvilágban éltek. Nemcsak a légkör zavar, hanem hogy egyre nagyobb félelemben élnek itthon azok, akik nem fideszesek.
2018. okt. 28. 12:58
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

#2

Tévedsz. Nagyobb hullám 2011 ben indult ekkor Ausztria és Németország kinyitotta a munkaerő piacát

2018. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Ahha persze :)

Felénk konkrétan az elmúlt 30 évből meg a sok liberális proliból van elege az embereknek, akik mást nem tudnak csak kifogásokat keresni meg az éppen aktuális kormányt szidni meg a segélyt várni.

2018. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező (3-as)

"...egyre nagyobb félelemben élnek itthon azok, akik nem fideszesek."

Ekkora baromságot hogy bír írni valaki?

Én nem félek, holott a kutya nem kérdezte tőlem, hogy "milyenes" vagyok és meghirdetni sem szoktam.

A szomszédom aki jobbikos sem fél, a másik mszp-s, az sem fél. A barátaim, ismerőseim sem félnek.

Ha te félsz valamitől, akkor nyilván valami köztörvényes okod van félni és tényleg jobban teszed, ha elhúzol!

Egyébként nevetséges próbálkozás most ez, hiszen eddig pont az volt, hogy a fideszes fél migránsoktól és mindentől, ezért szavaz a Fideszre, mert az garantálja, hogy megvédi őket. Most meg kiderül, hogy nem a fideszes fél, hanem a nem fideszes! Hol így, hol úgy, ahogy éppen praktikus, csak fröcsögni lehessen!

Aztán azt is elárulnád, hogy mi a franctól félsz?

2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó kis értelmezési háború. Mindenki a világnézete szerint értelmezi a számokat. Gondolod, lesz egyetértés valaha?
2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Azok a zavart elméjűek, akik félnek, jobb is, ha elmennek, javul az ország mentális egészsége.
2018. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A falvakban félnek az emberek a fidesz ellen szavazni, mert féltik az állásukat, az emberek félnek őszintén válaszolni egy közvélemény kutatás során, az emberek féltik az állásukat, a testi épségüket, az elvetemült fideszesektől, jobbikosoktól. Aki mégis meg mer szólalni, azok is félnek. Ha te ezt nem látod, az nem az én problémám, ez az ország problémája. Idejönni, és úgy csinálni, mintha ez a jelenség nem létezne, még nem fedi el a tényeket. Értelme sincsen, hiszen csak magadnak, és a többi bólogató Jancsinak bizonygatod.
2018. okt. 28. 14:37
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, elhiszem rólad, hogy félsz, és mivel ez a természetes állapotod, azt hiszed, hogy mindenki fél. Értesítelek, hogy én nem félek. És nem is nagyon ismerek olyat, aki félne.
2018. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!