Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják annyian Orbán...

Miért utálják annyian Orbán Viktort amikor annyi jót tett Magyarországért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

"Néhány idióta pattog itt a GYK-n, akik azt hiszik, bármit büntetlenül megtehetnek."

Hát tényleg lehet, hogy a GYK-s hozzászólásomért is jön majd értem az a bizonyos fekete autó az egyik éjjel, és elvisz az Andrássy útra terror házát nézegetni, és meg is mutatják rajtam, bizonytalan ideig, hogy mi hogy működik.

2018. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 readymix ***** válasza:
92%
# 1/11 Nem vagy jó az igeidőkben. Folyamatosan lop. Kb. ebből áll az EU-tagsága.
2018. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, s az országban látható épülések szépülések, azoknak ugye köze nincs az EU tagsághoz?
2018. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A presztízsberuházásokra gondolsz? De van, csak hát sokkal kevesebb pénzből is meg lehetett volna valósítani ugyanazt akár jobb minőségen is, másfelől ennek egy nagy része tök fölösleges, rosszabb esetben kifejezetten hátrányos veszteséget termelő felesleges, de legalább drága beruházás volt.
2018. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Presztizsberuházás?

A minap 4 órát álltam sorba a Felcsúti-kisvasút pénztáránál, hogy elővételbe tudjak jegyet venni jövő vasárnapra...

Erre most felébredtem.:)

2018. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És előlről kezdhetted a sorban állást! Együttérzek veled. :D Tudom milyen tömeg van ott, én is 8 órán át vártam a jegyemért. Lehet, hogy ha ki lenne függesztve a NER kiáltvány, akkor gyorsabban haladna a sor.
2018. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy még egy felcsúti vasutat kéne építeni, de ezúttal már Oroszországot, Törökországot Észak-Koreát és Kínát is érintve.
2018. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21%

#7 Az is lehet, hogy arra gondol, hogy a kötelező túlmunka óra számát megemelik, annak kifizetésére pedig ráér a munkáltató három évig, de legalább az se kötelező, hogy a két pihenőnapot együtt adja ki a munkáltató, és erről is ő dönt...


Ja hogyha a három év alatt az összes dolgozónak a túlmunkát nem akarja kifizetni, akkor elég annyit tennie, hogy "eladja" a cég mindenét mondjuk tesónak, nem fizet adót, amit a cég maradékából jó esetben kiegyenlít, de inkább nem, a dolgozók meg hoppon maradnak.


Szerintem ez sokaknak nagyon jó lehetőség a gazdagodásra. Boldogulni kell, nem nyafogni, a lehetőség adott! Hajrá Fidesz.

2018. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezért ember az ember, hogy utáljon is.
2018. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Régen jó politikus volt, de már sajnos nem az! :(
2018. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!