Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volner János, Apáti és Fülöp...

Volner János, Apáti és Fülöp belépett a Mi Hazánk Mozgalomba? Ezek után mi várható? Mekkora lehet a Jobbik és a Mi Hazánk támogatottsága?

Figyelt kérdés
Marakodnak a koncon jövőkép nélkül? A Fidesznek komolyan vehető alternatìvája egyik sem lesz az teljesen biztos...

2018. nov. 7. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

A Jobbik szavazói nagyjából már baloldaliak, ha maradtak is radikálisok, azok is szépen, lassan eltűnnek. Egy részük valóban a Mi Hazánkhoz pártol, de lesznek olyanok is, akik passzivitásba vonulnak vagy a Fideszhez pártolnak.


A Mi Hazánk azt hirdeti, hogy szavazókat szerezni főleg a Fidesztől vagy a passzívokból próbálnak maguknak szerezni. Csakhogy a Fideszre szavazó radikálisok megmaradnak a Fidesz mellett, mivel a Fidesz hitelesebben képviseli már a jobboldali eszmét. A passzívokkal, a nem szavazókkal pedig az a probléma, hogy ők nem szeretnek szavazni, nekik mindegy.

2018. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha elfelejtik az eddigi ostobaságokat és Volner vezetésével visszatérnek az eredeti Jobbikos irányvonalhoz akkor jelentős szavazótábort gyűjthetnek.

Ha folytatják Toroczkai elmebeteg kinyilatkozásait, akkor Orbán ismét hátradűl és kér egy kávét.

2018. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volner János megsértődött, hogy nem delegálják uniós képviselőnek. A tobbi is hasonlóan szar.
2018. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Mi Hazánké hatalmas a Jobbiké alacsony.
2018. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a Toroczkay, egész szimpatikus.

Semmilyen pártba nem lépek be, de ha most lenne a választás, nem a Fideszre, hanem rájuk voksolnék.

Persze a következő választásig még sok víz lefolyik a Dunán.

Majd meglátjuk...

2018. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is kell "alternatívának" lenniük. pont elég, ha azt képviseli a Mi Hazánk, amit eredetileg a Jobbik mondott.
2018. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha csak a radikális eszméket tükrözi azzal az a baj hogy sosem fog választást nyerni.


Az hogy a jobbik megpróbált néppártosodni nem volt ördögtől való a baj az hogy túlságosan balra fordult az egész és az eredeti jobboldali eszméket is szembeköpték , pont azokat amiket megkellett volna tartani.

2018. nov. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022-ben egyik se fog a Parlamentbe jutni.
2018. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Akinek gerince van, az már átlépett a Jobbikből a Mi Hazánkba. Aki a cukiskodás előtt lett Jobbik-szavazó, az pedig már át is pártolt.
2018. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondtam én hogy pártszakadás lesz a Jobbikban április 8. után és sorra fognak kilépni a pártból a tagok. És azt is mondtam, hogy Simicska eldobja majd a Jobbikot, miután nem sikerül győzniük a választáson, Vona pedig valószínűleg lemond majd, ahogy ígérte korábban.

Akkor mindenki lepontozott engem 0%-ra. Innen üzenem, hogy az idő igazolta a válaszaim hasznosságát és a százalékok semmit se jelentenek.

2018. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!