Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan gazdag az ország, hogy...

Olyan gazdag az ország, hogy milliókat tudunk kidobni a kukába nemzeti konzultáció néven?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 22:54
1 2 3
 1/21 hollófernyiges ***** válasza:
25%
Nyugi, jó helyre megy az.
2018. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Nem. Nincs annyi felesleges pénze az országnak, hogy olyan döntéseket hozzon a kormányzat, amit nem támogatnak a választópolgárok ezért ELŐBB meg kell róla kérdezni őket!

Gondolom azon meg felháborodtál, hogy nem lehetett népszavazást tartani a vasárnapi boltzárról, az olimpiai pályázatról, a politikusok kiemelt egészségügyi ellátásáról és hasonló ellenzéki kezdeményezésekről. Pedig azok mind többe kerültek volna és szimpla IGEN-NEM válaszok lettek volna adhatók 1 kérdésre.

2018. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tegnap ezen én is gondolkodtam. Meg azon is, hogy:

1, Hogyan lehet neki szólni, hogy én nem akarok vele konzultálni?;

2, Honnan tudja a címeket?;

De ami a legfontosabb:

3, Ki kérte meg, hogy csak úgy írogasson?


A konzultáció eredményét már gondolom tudja...

2018. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Varga Mihály azon sajnálkozik, hogy nem tudták 2 napnál gyorsabban beszüntetni az ltp-ket, elvileg 140 ezren kötöttek új szerződést az utolsó pillanatban, ami 8 milliárd forint pluszkiadást jelent a magyar államnak. (Forrás: [link] ) Ha már 8 milliárd forint ennyire jelentős tételnek minősül a költségvetésben, hogy Varga ezen durcizik hogy oda kell adni az állampolgároknak, ott elég nagy baj van. Vagy azért, mert ennyire fukarok, vagy mert ennyire nincs pénz. De mindegy, az ilyen Takács-féle agymosott birkák megszavazták a fideszt, és tapsolnak a nemzeti konzultációnak, ami ugyanúgy milliárdokba kerül mint az új ltp szerződések, cserébe színtiszta propaganda, senki nem jár jól vele, csak valami ner-közeli vállalkozó, meg a kormány hogy moshatja tovább az idióták agyát. Ez Magyarország 2018-ban.
2018. nov. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

"ezért ELŐBB"


A gyerekek otthonápolásáról már megszületett a rendelet.


"Gondolom azon meg felháborodtál, hogy nem lehetett népszavazást tartani a vasárnapi boltzárról, az olimpiai pályázatról, a politikusok kiemelt egészségügyi ellátásáról és hasonló ellenzéki kezdeményezésekről."


Hogy jön ide a népszavazás? Mi köze a konzultációhoz? Miért nem konzultált a kormány pl az olimpiáról? Kutyát nem kérdezték meg róla. Vagy miért nem konzultál most a miniszterek, államtitkárok kiemelt eü ellátásáról?


" és szimpla IGEN-NEM válaszok lettek volna adhatók 1 kérdésre."


A konzultáción is igen-nem válasz adható.

2018. nov. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Lehet úgy is kormányozni, mint a baloldal. Kérdés nélkül. Hogy mit akar a nép, eddig egyedül a Fidesz kérdezte meg.
2018. nov. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
3: ügyfélkapud ha van, akkor ott be lehet állítani, ha nem szeretnél kapni ilyen felesleges cuccokat. Én egyszer valahogy beállítottam és azóta nem kapok (vagy lehet, hogy nem azért, hanem mert listájuk van az anti-fideszeskről és tudják, hogy felesleges, inkább kevesebbet nyomtatnak, a különbözetet meg zsebrerakják - ahogy ez a fidesznél szokás...)
2018. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#6 irányított kérdésekkel, amit egyébként letojnak.


Irányított kérdésrr példa a gyengébbek kedvéért: bevallod, hogy meleg vagy? Igen/Nem :)

2018. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10%

Eddig melyik kormány volt kíváncsi az emberek véleményére? A családosok, illetve a gyermekvállalást tervezők biztos vagyok benne, hogy kitöltik a konzultációt és visszaküldik.

Az, hogy téged nem érdekel, az a te dolgod.

2018. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

"Eddig melyik kormány volt kíváncsi az emberek véleményére? "


A korábbi kormánypártok lakossági fórumokat tartottak.

2018. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!