Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ebben a politikai...

Miért kell ebben a politikai környezetben élnünk?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy átvertek.

Csalódott vagyok és szomorú, mert nem ezt az életet akartam élni.

Pedig kijártam az iskolákat, igen van 2 diplomám is.

Nem ezt ígérték.


Fiatalok ezrei érezhetik szerintem ugyanezt. Mit kellene tenni ez ellen? Vagy menjek én is külföldre? Nem terveztem.


2018. nov. 11. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Hajrá Dr. Orbán Viktor Miniszterelnök Úr! Hajrá Fidesz! Hajrá Magyarország!
2018. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Szerencsére már nem olyan sötét a helyzet, egyre jobbra fordul az ország és a magyar emberek sorsa. Az országot megvédjük, kormányunk iránt elkötelezettek vagyunk. Ez a biztos fejlődés záloga!!!

Hajrá FIDESZ, hajrá Miniszterelnök Úr!

2018. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pszichológushoz kéne fordulni. Vagy paphoz, rabbihoz, amid van.
2018. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak te érzed igy, sok ember így érez akik a fideszre szavaztak 2010 ben

Tényleg nem ezt ígérték

Hogy mit csínálj?

Nem tudok okos tanácsot adni

Én mindenestre tuti nem emigrálok, kivároma végét, remélem nagy puffanás lesz, és láthatom Viktorékat lógni...:)

2018. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kell ebben élni, mert a társadalomnak ez kell. Ez nem jelenti azt, hogy a társadalomnak ez jó, csak azt, hogy ezt hiszi. És ez mindaddig így is marad, míg a társadalom meghatározó része mást nem akar.
2018. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első pár válaszoló az komoly???

Nagyon durva.

2018. nov. 11. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én se terveztem hogy negyvenen elmúlt évesen diplomával még mindig nem lesz normális életem munkám se családom.

Egyébként pedig így, mivel már szinte nincs senkim úgy gondoltam hogy itt hagyom ezt az országot és legalább világot látok és tapasztalok ezt azt az életből. És ha úgy alakul másutt még rálelhetek valakire aku nem olyan csóró qva mint a magyar nők.

2018. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!