Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak kitaláció, hogy Orbán...

Csak kitaláció, hogy Orbán Viktor golyóálló mellényben járt sok helyre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

miért lenne kitaláció? kb. az összes vezető beosztású politikus és miniszter az egész világon hord golyóálló mellényt.

idióták mindig lesznek akik azzal akarják az igazukat érvényesíteni, hogy lelőnek embereket.

2018. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak egy ilyen esetről tudok Indonéziába pár éve, más esetről nem hallottam.
2018. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem az Minden fontos ember golyóálló mellényben van mivel nagy esély van rá hogy megmenti az életét ha valaki le akarná lőni.
2018. nov. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Bár az ilyen irányú felvetéseket néha cáfolni próbálják, máskor meg elengedik a fülük mellett, több olyan fotó készült, ami azt látszik alátámasztani, hogy még a klotetra is lövedékálló mellényben jár. És nem, egyáltalán nem megszokott, még nemzetközi gyakorlatban sem. Magyar miniszterelnökök közül pedig ez a nyomorult az első.
2018. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És? Mi van abba? Senkinek semmi köze hozzá. Lehet, hogy én is golyóálló mellényben fogok járni néhány helyre, pedig átlagember vagyok. Inkább viselj el + pár kilót, minthogy az életed veszítsd. (ui: nem képviselek egy pártot sem)
2018. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én láttam képeket az állítólagos golyóálló mellényről, de nem győztek meg.
2018. nov. 15. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös: a fejlövésről még nem hallottál?

Hordjál sisakor is!

2018. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!