Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan érzésem hogy...

Miért van olyan érzésem hogy Magyarország nagyon hajaz Németországra, míg Görögország teljesen más?

Figyelt kérdés
Voltam mindkét helyen. A görög érezhetően sokkal másabb kultúrában szokásban.

2018. nov. 15. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam Németországban és nem igazán éreztem, hogy hajaznának a magyarokra. A görögökhöz még nem volt szerencsém.
2018. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint ezer éves kapcsolatban állunk, együtt élünk a németekkel. Nem csoda, ha kultúránk hasonlóan alakult.
2018. nov. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kultúrában valóban vannak közös vonások (a göröggel is), ám mentalitásban ég és föld. Semmiféle hajazásról nincs szó.
2018. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jó a mentalitás tényleg másabb. De ebben mind a 3 eltérő. Viszont én azt érzem h a magyar nagy része még mindig szorgalmasabb mint a görög. Persze nem föltétlenül. Dolgoztam görögökkel, volt aki két melót vállalt és dolgozott szépen.
2018. nov. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!