Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar fiatalok kivàndorlàsà...

A magyar fiatalok kivàndorlàsànak hàtterében az anyagi okok vagy inkább a hazai általános közhangulat áll?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint a többség a pénz miatt hagyja el az országot, mert szeretne jobban élni (vagy egyáltalán életben maradni) vagy inkàbb az itthon évtizedek óta uralkodó negatív mentalitás, mélabús felfogás és ingerszegény környezet miatt? Olyanok is írhatnának, akik jelenleg külföldön vannak vagy már hazatelepültek. Kor és nem feltüntetéséért külön köszönet jár!

2018. nov. 15. 10:27
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek igaza van szerintem. Viszont én úgy gondolom, hogy a hazaszeretetnek is lehetnek fokozatai az élet során összegyűjtött tapasztalatok függvényében. Nehéz egy olyan országról külföldön nosztalgiàzni, ahol évekig küszködtél. Ha egy új ország viszont befogad és ami a legfontosabb szerintem, hogy elfogad, és ahol megtalálod a szàmítàsod, tudsz fejlődni stb... felér egy anyaországgal, ahová szeretnél bár visszamenni szíved szerint, de a józan ész mást diktál.
2018. dec. 7. 06:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!