Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egy amerikai vagy kanadai...

Egy amerikai vagy kanadai város emberek és közhangulat terén ugyanolyan mint egy magyar város?

Figyelt kérdés

Szóval ha elmennék egy kisebb-nagyobb amerikai/kanadai városba, ugyanolyan lenne a város, a hangulat, az emberek is ugyanolyanok ott mint itt Magyarországon? Vagy van valami különbség a magyar városokhoz képest, attól eltekintve hogy ott a nagyvárosokban felhőkarcolók vannak?


Félreérthető lehet a kérdés és úgy érződhet hogy lenézem a magyarokat meg a magyar városokat, de semmi ilyesmi szándékom nincs. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok a kettő közötti különbségekre, hogy ott is ugyanolyanok-e a körülmények meg az emberek a városban mint itt.


2017. jan. 23. 08:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem az észak-amerikai országokat ezért érdekel, de eljutni azt soha nem tudok oda
2017. jan. 23. 08:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok szempontból ugyanaz. Mindenhol vannak bunkók ès rendesek is. Ha nem a napi megèlhetèsèrt megy a harc, èrtelemszerűen kiegyensùlyozattabb vagy.
2017. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A környezet jóval tisztább, rendezettebb, nem olyan szemetes, lepukkant mint a magyar városok nagy része.

Természetesen egy amerikai városnak is vannak olyan része ami nem a legszebb, de átlagban elmondható,hogy tiszták és rendezettek.


Az emberek hangulata is teljesen más, főleg itt délen szerintem még lazábbak az emberek.

Sokkal felszabadultabbak, nincs az a feszültség bennük mint ami otthon van.

Vagy például ha az ember bemegy intézni valami ügyet a kiszolgáló nem lekezelő, bunkó, hanem kedvesen, segítőkészen fog segíteni...


Szerintem mindenki kitalálja,hogy mi miatt vannak ezek a különbségek.

2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia ! En torontoban elek. Sokkal pozitivabbak a tapasztalataim az emberekkel :) az elejen nem mertem angolul megszolalni , de senki nem flegmazott vagy bunkozott. Mara mar hozzam jonnek utbaigazitasert :) mindenhol vannak bunkok es jofejek de itt a felfogas mas :)
2017. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

10.23.


Nem, nem tudom kitalálni. Mitől van szerinted, amit különbségnek látsz?


A boltban itt is beállnak az ember elé, csak itt nem merek szólni, mert akkor rasszista leszek. A nagy városok itt is szemetesek, vannak akik a háztartási szemetüket a buszmegálló kukájába viszik. Hogy miért, nem tudom.


Egy óriási előny van, a dohányzást az épületekből sikerült kiszorítani, de a bejáratok mellett nehéz közlekedni az ajtók melletti dohányzóktól.

2017. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!