Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Nemeth Sàndor lelkesz...

Ha Nemeth Sàndor lelkesz szerint jò a fidesz, akkor hogyhogy a hazi csatornaja az ATV inkabb balra hùz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Már egyáltalán nem húz annyira balra, mint régen.
2018. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert ez egy odadobott csont a baloldalnak hogy nesze neked érezd hogy van saját szellemiségű tv adód.

Ha veszélyben lenne a hatalom akkor hirtelen irányt tudna váltani, mint oly sok médium a közelmúltban.

2018. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Megnézte a kínálatot és rájött, hogy még akkor is a fidesz-kdnp a számára a legjobb választás ha amúgy nem ővelük és az elveikkel, tetteikkel értenek egyet. Csak látják, hogy bárki más az ellenzéki oldalon kárt okozna nekik és ezt nem akarják.
2018. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég bonyolult...

A Hit Gyülekezet eleinte az SZDSZ-t támogatta (a rendszerváltáskor és utána pár évig). Aztán amikor az SZDSZ-nek már nem sok esélye volt, akkor az MSZP-t.

Ekkortájt lett tulajdonrésze is az ATV-ben, ha jól tudom - azelőtt csak műsoridőt vettek.

Hogy aztán hogyan és miért pártoltak át a Fideszhez, azt nem tudom pontosan. Gyülekezeti tagok azt szokták mondani, hogy "mert a Fidesz támogatja a leginkább az evangélium ügyét", vagy valami ilyesmi. - De ezt igazából úgy kell érteni, hogy a muszlim bevándorlókkal leginkább a Fidesz áll szemben, ugye kerítés, törvény... Mert ugyebár ha elözönlenék az országot a muzulmánok, akkor leigáznák a keresztényeket, vagy nem is értem, mitől félnek igazából.

És persze azt is tudjuk, hogy nem tíz- vagy százezrek akartak/akarnak Magyarországon élni, emiatt is indokolatlan ez az aggály szerintem.

A Hit Gyüli nagyon is jól tudja, hogy a Fidesznek nem sok köze van a kereszténységhez, az evangéliumhoz - vagy legalábbis régen még tudta.

Úgyhogy szerintem ez az egész ide-oda forgolódás szimplán csak politikai és anyagi érdekből történt részükről.

Innentől kezdve kétféleképpen magyarázható az ATV is; de az esélyesebb válasz az, hogy az ATV nézőinek döntő többsége nem nézné többet a csatornát, ha az hirtelen kormánypártivá válna.

2018. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Hit Gyüli nagyon is jól tudja, hogy a Fidesznek nem sok köze van a kereszténységhez"- ahogy köztudott az is hogy a hitgyülinek sincs sok, ez Németh Sándor biznisze hogy gazdag legyen [link]
2018. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!