Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a sikeres emberektől...

Miért nem a sikeres emberektől lehet tanácsot kérni a hajléktalanokkal való foglalkozás helyett?

Figyelt kérdés
Szerintem senkit nem érdekel ki hol fagy meg. Vannak emberek, akiknek 10-20 milliós autóik vannak. Inkább tőlük kellene karriertanácsot kérni, hogy akinek még van rá esélye, legalább az sikeres ember lehessen.
2018. nov. 22. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem senkit nem érdekel ki hol fagy meg."

De, vannak még ilyen emberek. Szerencsére. Bár valószínűleg nem hiszed el, te is kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy esélyed lesz az utcán megfagyásra. Akkor biztos jól jönne egy ilyen furcsa lény, akit érdekel a sorsod.

Nekem van olyan ismerősöm, akinek ilyen értékű autója van. Érdekel a titka? Hitelt vett fel rá. Nem biztos, hogy sokra mennél a pénzügyi tanácsaival.

2018. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem pl érdekel. És szerintem nem is feltétlen attól lesz sikeres valaki, hogy milyen autója van.
2018. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Lízing hitel adócsalás embercsempészet ukrán cigi ki nem fizetett munkások lopás sikkasztás rablás stb...
2018. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Aranyélet rules
2018. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13:39: Ez a rossz hozzáállás. Gazdagnak lenni csak illegálisan lehet? Ez a mai hozzáállás? Helyette beszéljünk a hajléktalanokkal...
2018. nov. 22. 13:50
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem celeb is lehetsz vagy lottonyertes..
2018. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

“Gazdagnak lenni csak illegálisan lehet? Ez a mai hozzáállás? Helyette beszéljünk a hajléktalanokkal...”


Miért helyette? Hol zárja ki egyik a másikat? Lehetsz gazdag, beszélhetsz sikeres emberekkel ÉS közben odafigyelhetsz a lecsúszott emberekre.

2018. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mi? Ez miért vagy-vagy kérdés? Ha törődsz a hajléktalanokkal, nem engednek karriertanácsadásra? Vagy ha voltál már karriertanácsadáson, immúnis leszel a hajléktalanokkal való beszélgetésre?
2018. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

igazából rosszul látod :D sikeres emberek nem fognak neked karriertanácsot adni...itt az oldalon is sokan azt várják más kategóriában, hogy majd valaki elmondja a tökéletes receptet a sikeres karrierépítésre, miután ő már végigjárta azt az utat...hülye lenne másokat segíteni.


hajléktalan hamarabb lehetsz, mint sikeres és gazdag...lehet a végén te b_sznál rá a gondolkodásmódodra, ha bekövetkezne...

2018. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"hülye lenne másokat segíteni"


Miért is? Őt hátráltatja valamiban, ha más is sikeres? Ezt a kijelentésed nem értem.

2018. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!