Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ausztria mitől ennyire sikeres?

Ausztria mitől ennyire sikeres?

Figyelt kérdés

Kicsi nincs sok lakosa nincs tengerpart nem adóparadicsom nincs olaja

Gyakorlatilag egy teljesen átlagos adottságú ország mégis mindenki jól él


2018. okt. 31. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Te minden osztrákot ismersz?
2018. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol írtam az osztrákokról. Ausztria van a kérdésben.
2018. okt. 31. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

JOGOS A KÉRDÉS,ÉS OTT IS VOLTAK OROSZOKJ

mIÉRT SIKERES E FAJTA NÉP? MIÉRT NEM A SZLÁV,BALKÁNI,ÉS LATIN? nEM HASZNOS A VÁLASZOM,TUDOM

2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"Mindenki jól él" oké a mindenkit tegyük idézőjelbe
2018. okt. 31. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Szorgalom,fegyeleminnováció,és nem a múltba tekintés
2018. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami konkrét esetleg?
2018. okt. 31. 19:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a klisés közhelyes szorgalom kitartás alázat szöveg a nesze semmi fogd meg jól
2018. okt. 31. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

5-ös megelőzött :)

Tökéletesen összefoglalta.

A németek és osztrákok "híresen" fegyelmezettek, rendszeretők, precízek (lásd a híres német minőség).

Nem szélsőségesen mint a japánok, nem dolgozzák halálba magukat, de el is értek arra a szintre, hogy nincs szükségük napi 12 órákat dolgozni ahhoz, hogy a gazdaságuk jól működjön,

2018. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miből áll az osztrák gazdaság konkrétan? Mi az ami ennyire telepumpálja az emberek zsebeit?
2018. okt. 31. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Az osztrákok szerint: az EU-ban vezetők az öko-gazdálkodásban (a farmok 22%-a öko), petróleum és gáz forrásaik vannak, víz- és szélerőműveikkel vezetők Európában, sok termelő gyárukból (pl. elektronika) sokat exportálnak, állítólag (szerintük) világhírűek kézzel készített ékszereik, kerámiáik és üvegáruik (lehet, hogy így van, nem vagyok otthon ezekben, én nem tudtam ezt), nem utolsó sorban a hegyeik ásványkincsekben gazdagok. Aztán ott van még a turizmus, télen rengetegen járnak a hegyeikbe síelni, nyáron hegyet mászni, kirándulni, kerékpározni.
2018. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!