Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne az országgal, ha...

Mi történne az országgal, ha az EU elzárná a pénzcsapokat?

Figyelt kérdés
Sőt, ha ne adj Isten visszakérnék a pénzt mert látnák hogy nem arra lett költve nagyrészt amire adták? Mire kéne számítani a gazdaságban, a politikában és a hétköznapi életben?

2018. nov. 24. 22:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

# 20 Nem külföldön élek, csak abszolút megértem azokat akik így döntenek.

De valószínűleg én is kimegyek ,,rabszolgának", csak még befejezem a tanulmányaimat a magyar állam akarom mondani a ti pénzeteken. :DDDDDDD

Lehet pukkadni. :))

2018. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
11%
Teljesen mindegy mit csinálsz. Kétlem, hogy annyira értékes szaktudásod lenne, ami egy kifogástalan nyelvtudás mellett téged egy "nyugati" társadalom teljes jogú tagjaként tekintene informálisan is. Mert hiába keresel 5000 eurót, ha az oda született munkatársad kap 7000 eurót és hiába vagy akármilyen okos, jön más külföldi aki alád ígér te pedig megtanulsz repülni. Meg kéne érteni. Te csak egy kelet európai vendégmunkás vagy. Ennyi :)
2018. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

# 22 Te csak ne kételkedj így láthatatlanban semmiben sem 😉

Engem meg ősszintén nem érdekel hogy rám hogyan tekintenek, addig amíg jobban meg tudok élni kint mint itthon. Ennél többet én nem kívánok csak azt hogy a munkámat becsüljék meg és meg tudjak belőle élni oly módon hogy ne keljen sem nekem sem pedig a családomnak nélkülöznie semmilyen téren. Na itt ez nem fog összejönni, hacsak nem mutyizol meg nem adót csalsz meg egyéb finomságok amihez nekem nincs gyomrom.

A hazaszeretet meg a nemzettudat szép dolog, de megélni belőle nem fogsz tudni legalábbis itt biztos nem... És erről a tényről nem tehet senki sem (még a drága politikusaink sem), egyszerűen ilyen a magyar gazdaság jelen pillanatban...

2018. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!