Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó a baloldal terve, hogy...

Jó a baloldal terve, hogy Magyarországon minden fiatalt érettségihez kell juttatni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel azt érnék el, hogy az érettségi leértékelődne és csak annyit érne, mint manapság a 8 osztály megléte -azt is bárkinek megadják.

2018. nov. 25. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Az érettségit 50 iq felett teljesíteni lehet 0 tudással. Szomorú hogy egyáltalán még itt tartunk 2018-ban hogy az érettségi értékéről beszélünk. Szerintem ez már alapnak kéne hogy legyen. Kevesebb lenne az analfabéta buta szűklátású proli. Csak menj fel orbán facebook oldalára és nézd meg mennyi írástudatlan hülye van akik egy mondatot nem tudnak helyesen leírni. Egy jó diplomának van értéke nem egy szaros érettséginek.
2018. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát, rengeteg a bunkó fiatal az tény, de hogy ez jó ötlet-e azt nem tudom. Sajnos nagyon sok fiatalt a buta, sötét proli szülők rántanak le és ezt egy érettségi megléte nem hinném, hogy orvosolná.
2018. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb iskolás korban megcsinálni, mint utólag.


Milyen értéke van az érettséginek? Szerintem az pont ilyen köztes, hogy még nem rendes végzettség, amivel el tudsz helyezkedni.


Azt, hogy bárkinek megadják, szerintem elsődleges a tanárokon kellene számon kérni és nem a politikai pártokon. Sajnos előbb a tanári szakmát kellene vonzóvá tenni, hogy legyen utánpótlás és ne okozzon gondot az ilyen tanárok kirúgása.

2018. nov. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Hülyeség! Egy cigány fiatalt hogy rugdosol el az érettségiig? Az érettségi nem alap! Néha több is, mint amennyi kell... akinek van érettségije az már sztár felénk. Mellesleg semmiben nem támogatom a bal oldalt. Hajrá Fidesz!
2018. nov. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az érettségi értékelődne le, hanem a magyar szellem értékelődne fel, ha nőne az érettsigezettek száma. Gáz, hogy itt tartunk, azon kéne fáradoznia a kormánynak, hogy a diplomások aránya nőjön, ehhez képest...
2018. nov. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te hol élsz kérdező? Az érettségi már most sem ér semmit.
2018. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó olyan ember van, akinek van érettségije, de még életében nem dolgozott olyan helyen, ahol elvárták volna az érettségit.
2018. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!