Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, miért értetek...

Fideszesek, miért értetek mostanra egyet azzal, hogy Magyarországon megszűnt a demokrácia?

Figyelt kérdés

Eddig alapvetően egy teljes tagadást váltott ki a fidesz szavazókból egy ilyen kijelentés, ám mostanra egyre több és több fideszes hozzászólást lehet látni itt is, amiben már elismeritek a dolgot, persze egyúttal kifejezitek azt is, hogy jónak tartjátok.


Félretéve azt, hogy ez jó vagy rossz, elmondanátok, hogy mik azok a dolgok, folyamatok, törvények, kormányintézkedések vagy bármi amik miatt most már ti is úgy véletik ezen a ponton a demokráciának vége?


2018. nov. 27. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
unalmas...
2018. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ismerek olyan fideszest, aki szerint Magyarországon megszűnt volna a demokrácia. Itt sem olvastam fideszestől ilyet. És mivel ez egy anonim oldal, ha valahol ezt olvasod miközben az illető azt állítja, hogy ő fideszes, akkor nyilván hazudik és ellenzéki troll.
2018. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Nezopont kerdese. Nyilvan nem szunt meg a demokracia, hisz valasztasok vannak, stb. De nyilvan sokkal jobban befolyasolva vannak az emberek, mint X evvel ezelott. Szerintem erre vonatkozott a kerdezo kerdese. Ezt azert altalaban mindenki belatja. A nem Fideszesek szerint ez rossz, a Fideszese meg megoszlanak, valaki szerint jo, valaki szerint nem.
2018. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Szóval azért szűnt meg a demokrácia mert 3 szorra is a fideszt szerették volna az emberek? Majdnem 3 millió szavazatot kapott Orbán ez messze a legtöbb 2010 hez meg 2014 hez képest szóval nem lehet azt mondani hogy esik a népszerűsége. Amíg az embereknek tetszik a kormány gondolom van okuk rá miért addig marad ez.
2018. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vannak még akik tagadják de többen már nem tartják kínosnak beismerni és megindokolják miért jobb. A legutóbb általam olvasott hozzászólások egyike olyasmi volt, hogy inkább örüljünk, hogy csak puha és nem totális diktatúra lett bevezetve a Fidesz kormány által, valamint hogy azért jó Magyarországnak mert egy demokráciába könnyen beleavatkozik a nyugat, ilyesmik. Tehát egyértelműen egyre többen vállalják ezt az álláspontot. Engem tényleg csak az érdekelne nagyon, hogy mi a választóvonal egy fidesz szavazónál.
2018. nov. 27. 16:06
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

#5

"...azért jó Magyarországnak mert egy demokráciába könnyen beleavatkozik a nyugat, ..."

Valami itt nem egészen stimmel. Ez most jó, vagy rossz?

Egyáltalán egy demokráciába miért avatkozik be a nyugat?

Másrészt -úgy tudtam-, hogy inkább a diktaturákba "avatkozik be" a nyugat. Bár ez nem biztos, hogy teljesen igaz...

2018. nov. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én pl. kifejezetten szórakoztatónak találom, mikor a hibbant libsik a demokrácia megszűnésének indokával tüntikéznek, vagy posztolnak tele minden létező fórumot. Ha azt mondom, hogy szerintem is megszűnt a demokrácia, de nekem ez tetszik, akkor ti még jobban kikeltek magatokból, és mint az köztudott, minél inkább ajvékolnak a libsik, annál normálisabb világban élünk.
2018. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

"Fideszesek, miért értetek mostanra egyet azzal, hogy Magyarországon megszűnt a demokrácia?"

Hülye hazug állítás.

Nincs így és nem is értenek a fideszesek vele egyet.

csak te állítod, hogy "mostanra egyre több és több fideszes hozzászólást lehet látni itt is, amiben már elismeritek a dolgot, persze egyúttal kifejezitek azt is, hogy jónak tartjátok." ettől még nincs így.

2018. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Egyáltalán egy demokráciába miért avatkozik be a nyugat?"


Lehet félreérthetően fogalmaztam. Azt ezt író hozzászóló úgy értette, hogy egy demokratikus ország belügyeibe könnyen beleavatkozik pl. az EU. Ezért jó szerinte, hogy nálunk a Fidesz felszámolta a demokráciát.

2018. nov. 27. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Én Fideszes vagyok és nincsen demokrácia. Tudod miért?


Mert nem ül a jól megérdemelt sittjén a Gyurcsi meg a bandája :P

addig nem is lesz itt sosem demokrácia

2018. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!