Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van gond velem ha Gyurcsány...

Van gond velem ha Gyurcsány Ferencet akarom és a 2002 2010 közti kormányzást?

Figyelt kérdés
Mivel akkor erős volt a gazdaság és nagy a jólét most meg elképesztő ami itt megy.

2018. nov. 28. 20:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem lenne veled gond, ha szép csendben ellennél magadban.

De hogy naponta 10x reklámozol egy agybajt, az gond és keress fel egy szakembert, az erőszakosságod miatt.

2018. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%
Van gond bőven, bizony hazaáruló vagy, ha a mostani nyomort és szegénységet jólétre és fejlődésre cserélnéd.
2018. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%

Igen, van veled baj.

hallucinálsz és tévképzeteid vannak, mint " akkor erős volt a gazdaság és nagy a jólét ".

2018. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
19%

Igen, van. Sőt, nagy gond van veled. Én is baloldali vagyok, és nem szimpatizálok különösen Gyurcsánnyal, de ha úgy is lenne, akkor is azt mondanám, hogy baj van veled. 2002-2010 közötti időszak már elmúlt, aki azt akarja, az a múltban él. Az más kérdés, hogyha a jelenben a ilyen-olyan kormánytöbbséget szeretnél, és abban ezek és azok a politikusok lennének stb. de az, hogy az, hogy ismétlődjön meg nyolc év, na ez nem igazán szerencsés.

Persze el lehet játszani a gondolattal, hogy milyen lenne, ha. Nincs kétségem azzal kapcsolatosan, hogy Gyurcsány sokkal jobb lenne Orbánnál, hiszen ez egészen biztos, de lehet, hogy lenne nála is jobb.

2018. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
33%
Hát veled legalább nem akkora a gond mint azokkal akiknek a mostani rendszer tetszik. Na azokkal tényleg nagy gond van. Gyurcsány se volt jó, de ha választani lehetne inkább 10 évet még Gyurcsányt mint akár egy hónapot is még Orbánt.
2018. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
9%
Csak annyi gond van veled, mint azzal, aki a Horthy-féle kormányzást isteníti.
2018. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
75%
Van bizony. Gyurcsánynak köszönheted a Fidesz-kétharmadot.
2018. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
35 éves korodra még nem kellene ilyen mértékű időskori elbutulásban szenvedned, javaslom, nézesd meg magad !
2018. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 35 éves 23 vagyok. Fiatal voltam mikor GyF kormányzott de emlékszem hogy milyen jó volt akkoriban mindenki szerette. Lángosoztam is vele nagyon jó arc volt mondta hogy rengetegett tett az országért és szeretné ezt folytatni ha kormányra kerül.
2018. nov. 28. 22:04
 10/34 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Sajnos igen van veled gond. Először részletes mindenre kiterjedő vér vizelet vizsgálat kellene. Aztán majd konzultálj az orvossal hogyan tovább. Ha szervi baj nincs és valószínű nincs valami mentális probléma állhat a háttérben. Ha más megoldás nincs homloklebeny beavatkozás sem kizárható.
2018. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!