Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi Fideszes szimpatiz...

A jelenlegi Fideszes szimpatizánsok, vagy akár tagok között nincsen olyan, aki azt mondja, hogy "fiúk, azért ez már sok"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 400 túlórára például, vagy akár az ellenzéki képviselők parlamenti elhallgattatására Lezsák által. De még sorolhatnék ilyeneket, mert most már napi rendszerességgel csinál lassan hasonlókat a kormány. Nincsen egyetlen olyan Fideszes sem, aki azt mondja, hogy oké, hogy szimpatizáns vagyok, de azért már túltolják tényleg ezek nagyon? Vagy nagyon naív vagyok, ha fideszesről ilyet feltételezek?

2018. nov. 28. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10: Már kezdtem magamban fogalmazni az ellenérveket a sületlenségeidre, de aztán megakadt ezen a szemem: “A polgári oldal a baloldal, nem a Fidesz.“ Erre nem is kell írni semmit, ez önmagában nevetségessé teszi mindazt, amit írtál, tehát át lehet ugrani a kommentedet.

A kérdésre válaszolva de, van hogy nem értünk egyet a kormánnyal. Olyan nincs, hogy közel 3 millió ember mindig mindenben egyetért, ezt még ti sem gondolhatjátok. De most ebből minek kéne következnie? Szavazzak a dk-ra, mert nem értek egyet az xy törvény 4.§-ának b) pontában foglaltakkal, mert szerintem azt máshogy kellett volna megoldani, vagy mi? Abszurd.

2018. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!