Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi Fideszes szimpatiz...

A jelenlegi Fideszes szimpatizánsok, vagy akár tagok között nincsen olyan, aki azt mondja, hogy "fiúk, azért ez már sok"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 400 túlórára például, vagy akár az ellenzéki képviselők parlamenti elhallgattatására Lezsák által. De még sorolhatnék ilyeneket, mert most már napi rendszerességgel csinál lassan hasonlókat a kormány. Nincsen egyetlen olyan Fideszes sem, aki azt mondja, hogy oké, hogy szimpatizáns vagyok, de azért már túltolják tényleg ezek nagyon? Vagy nagyon naív vagyok, ha fideszesről ilyet feltételezek?

2018. nov. 28. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, egy se, vagyis pontosabban nagyon kevés. Legtöbben ezt gondolják: "A Soros által vezérelt ellenzék hazaáruló, a Fidesz pedig szent."
2018. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A Fidesz támogatottsága olyan stabil mint a kőszikla. A felük sose hallott ezekről az ügyekről, a másik felük vagy örül hogy a Fidesz triggereli a büdös libsiket, vagy csak elszántan leszar minden negatívumot, mert "még mindig jobb, mint x". Ahol x a Fidesz valamelyik mumusa, pl. Soros, migránsok, Gyurcsány, Brüsszel, stb.
2018. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki van mosva az agyuk, elmegy a fülük mellett minden ilyen, vagy el se jut hozzájuk mert csak a kormányt istenítő oldalakat hajlandóak olvasni.
2018. nov. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Többen leírták már itt Fideszesek, hogy nem értenek mindennel egyet, amit a kormány csinál. Olyanról viszont tényleg nem nagyon hallani, aki azt mondja ez már lehet hogy nem a kisebbik rossz. Az árok ehhez túl mély.
2018. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézzétek én anno szimpatizánsuk voltam ,de én kiábrándultam belőlük. a mutyik, külföldiek is vehetnek földet, stb stb... De sokan akármit is csinál legalább nemzeti meg idehaza marad a lopott pénz ,így nekik mindegy.
2018. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

""még mindig jobb, mint x""


Én erős baloldali vagyok, de azért nem vagyok egy idióta, aki azt mondja, hogy :

Milyen mocsadék volt a hitler, viszont a SZTÁLIN, hát az aztán.

Aki ilyen állat az meg is érdemli (kár, hogy magán kívül minket is szivat...)

2018. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hitler bűnlajstroma sztálint nem mentesíti, és nem is hatalmazta föl anno sem semmire...
2018. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy ilyet mondjanak, értékrend kellene.
2018. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

De ki mondta, hogy a polgári oldalon nincsenek viták/nézeteltérések? Elárulom, hogy vannak, nem is akármilyenek. A különbség az ellenzék és a kormánypártok között az, hogy utóbbiak ezeket házon belül megoldják és kifelé már egységes álláspontot képviselnek, magyarul fegyelmezettek.

Elhiszem, hogy ellenzékiként ezt fura elképzelni, hiszen ők a vitáikat és szennyesüket állandóan a nyilvánosság elé teregetik, sőt, nyílt levelek formájában intézik. Ezért van az, hogy ha 3 mszp-s mainstream politikust összezárunk, akkor képesek ötfelé szakadni és hétféle álláspontot kifejteni ugyanarról a témáról.

2018. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"a polgári oldalon"


Először nevettem egy nagyot ennek az abszurditásán. Aztán... kezdett eluralkodni rajtam az az érzés, hogy ti tényleg így látjátok magatokat? Ezen komolyan gondolkodnom kell, mert annyira abszurdnak és idegennek hat nekem. Minden amit a Fidesz képvisel a polgárisággal olyan szögesen ellentétes, hogy nem tudom felfogni hogy hozhatja össze valaki a kettőt. A polgáriság munka, nem harácsolás. A polgáriság visszafogott és illedelmes, nem fröcsögő és gyűlölködő. A polgáriság műveltség, nem trógerség. A polgáriság jogegyenlőség, nem kirekesztés. A polgári oldal a baloldal, nem a Fidesz.

Tudom, nem ez a téma és nem erről szólt az a hsz se, de megakadt rajta a szemem.

2018. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!