Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Vona Gábor...

Mit gondolsz Vona Gábor vloggeres tevékenységéről?

Figyelt kérdés
Rosszindulatú kommenteket nem kérek, hanem végiggondoltat logikusat

2018. nov. 29. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán hat meg és nem érdekel, meg úgy látom, hogy úgy általánosan mindenki így van vele.
2018. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

nekem Vona mindig is egy semleges politikus volt, nem váltott ki belőlem különösebb érzelmeket mint utálat vagy szimpátia.

viszont amit most csinál, az végtelenül nevetséges szerintem.

néha belenézek a videóiba, és csak röhögök rajta mennyire egy képmutató ember lett belőle.

nem tudom miért csinálja, nyilván ebből nem lehet megélni.

nagyon feltörni se tud mert mindenki ismeri, szóval az sincs hogy mint új influencer berobbanna a magyar youtube közösségbe.

az olyasmi kijelentései mint a: magyar cigányságban látja a jövőt, nekem már kicsit sok.

szóval nem tudom miért kezdett ebbe bele, talán csak figyelemre vágyik mivel "kényszerből" kellett lemondania, és amolyan pótcselekvés nála ez a vloggerkedés.

de hogy miért lett hirtelen ilyen liberális, az titok marad egy ideig.

2018. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Van egy sminkeslány ismerősöm egyetemről, neki sokkal nagyobb a nézettsége.
2018. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vona nem régóta csinálja ezt, míg a sminkes lány valszleg igen. És sminkes lány lévén feltételezem nem egy csúnya lány, tehát vannak fiúk is akik már csak emiatt is követik.

Magyarországon ma nem sok gondolkodó ember van, működik az agymosás, a manipuláció így persze h nem sokan nézik vonát. Illetve sokan nem is tudnak meg róla.

Legalább ő próbál olyan problémákkal foglalkozni, melyeket hiába söpör a kormány a szőnyeg alá, attól még később még nagyobb probléma lesz, és annál nagyobbat fog robbanni!

2018. nov. 29. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Vona egy lapos, unalmas szerencsétlen, kb. ennyi.

Ha igazán nagyot akart volna akasztani, akkor újrajátssza a 2006-os tüntetést a Fidesz ellen, de nem volt hozzá ereje ahhoz képest, hogy ő vezette a legerősebb ellenzéki pártot éveken keresztül.

Mégis mit akart elérni azzal, amit csinált?

2018. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Itt reklámozod magad Gábor?
2018. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
52%
Egy szerencsétlen marha. De mindegy. Jót nevetünk rajta. Fideszes vagyok!
2018. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

"És sminkes lány lévén feltételezem nem egy csúnya lány, tehát vannak fiúk is akik már csak emiatt is követik."


Biztos vannak olyan lányok, akik követik a dekoratív Gábort is. Ez nem érv a részedről.


Az pedig hogy próbál foglalkozni olyan problémákkal... mit foglalkozik azon kívül, hogy elmondja egy videóba? Elárulom, semmit...

2018. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Gábort sok lány nem a külseje miatt követi. Elárulom Gábor nem egy ronda ember, de a mai tini lányoknak nem ő az idealja.


Az hogy felvet egy kérdést, foglalkozik a problémákkal az is valami. Anno amikor szintén nem volt szabad sajtó az Európa rádiót hallgatta mindenki, próbált tájékozódni de forradalom nem volt.

Vagy az ellenzéki kerekasztal vagy a megjelenő civil szervezetek. Anno Orbán is úgy kezdte h felszólalt a kommunista diktatúra ellen. A sors furcsa fintora, hogy épp ő viszi tovább Kádár és Rákosi eszméjét. Annak is a rosszabbik felét.

2018. nov. 29. 11:12
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

"Az hogy felvet egy kérdést, foglalkozik a problémákkal az is valami."


Ja, jó. Én is sokat foglalkozom a problémákkal, csak én nem voltam csendben kussoló, gülüszemű, ellenzéki pártelnök 8 éven keresztül.

2018. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!